You are currently viewing مرکز تعمیر لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی

مرکز تعمیر لباسشویی کندی

زمان تقریبی مطالعه: 8 دقیقه

تیم تعمیرال تعمیر لباسشویی کندی ( Candy washing machine repair agent) را بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد . کندی یک برند جهانی است که طیف کاملی از ماشین های لباسشویی را با آخرین تکنولوژی ارائه می دهد. ماشین لباسشویی کندی بسیار محبوب و مقرون به صرفه است. قطعات و لوازم جانبی ماشین لباسشویی candy ساخت ایتالیا بوده و تقریباً مشابه واشر هوور ساخت همین شرکت می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش فهرست محتوا

برند Candy طیف گسترده‌ای از ماشین‌های لباسشویی مستقل و همه‌کاره را ارائه می‌کند ، از جمله سری Smart Touch، که دارای ویژگی‌هایی مانند اتصال Wi-Fi و بلوتوث است. متأسفانه، مانند سایر لوازم خانگی، ماشین لباسشویی کندی گاهی اوقات ممکن است با مشکل مواجه شود.

 اگر علت خطاها و مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی خود را نمی دانید، عیب یابی ماشین لباسشویی کند می تواند برای شما دشوار باشد. در این مقاله شما را در تعمیر لباسشویی کندی راهنمایی می کنیم.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

ایرادات ماشین لباسشویی کندی

تعمیرآل تمامی ایرادات لباسشویی کندی را برسی کرده و راهکار های آنها را به شما معرفی خواهیم کرد .

1. ماشین لباسشویی کار نمی کند

در این مورد، بهتر است یک برقکار ماهر داشته باشید که منبع تغذیه، فیوزها و کلیدها را بررسی کند. تعمیر لباسشویی کندی می تواند به دلایل مختلفی مانند قطع نشدن مشکل در اجرای برنامه های ماشین لباسشویی یا خرابی قطعات ماشین لباسشویی باشد.

یکی دیگر از دلایل کند کار نکردن لباسشویی، کمبود برق ماشین لباسشویی است که می تواند نشان دهنده وجود مشکل احتمالی در منبع تغذیه ماشین لباسشویی باشد. اگر واشر پر یا خالی نشود از تماس مدار واشر جلوگیری می کند و واشر روشن نمی شود. در این حالت باید شیرهای ورودی و شیلنگ ها بررسی شوند.

بعد از مطالعه این مقاله ، در صورت روشن نشدن و حل نشدن ایراد ماشین لباسشویی می توانید با مجموعه تعمیرآل در تماس باشید یا درخواست خود را اینترنتی ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

2. درب ماشین لباسشویی باز نمی شود

این مشکل ممکن است به دلیل شستشوی ناقص یا مشکل باز شدن در بوده و نیاز به تعمیر لباسشویی کندی شما باشد . اگر چرخه شستشو به پایان رسیده است اما چراغ لباسشویی هنوز روشن است، ممکن است مجبور شوید دو دقیقه صبر کنید تا برنامه به طور کامل تمام شود، چراغ را خاموش کنید و سپس در را باز کنید. اگر در قفل باشد، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد واشر داشته باشد. در صورت وجود آب در درام (دیگ) ماشین لباسشویی از باز شدن درب جلوگیری می کند. بنابراین اگر بعد از چرخه شستشو، آب در درام باقی بماند و کاملا تخلیه نشود، از باز شدن درب جلوگیری می شود.

3. عیب یابی لباسشویی کندی در هنگام نشت

دلایل متعددی ممکن است منجر به این شود، از جمله:

 • شیلنگ ورودی ممکن است نیاز به سفت شدن داشته باشد.
 • ممکن است لوله تخلیه مسدود شده باشد و ممکن است برای رفع انسداد به یک لوله تخلیه نیاز باشد
 • در بسته و قدیمی است.
 • محفظه مواد شوینده مسدود شده است.
 • درپوش فیلتر یا خود فیلتر واشر مشکل دارد.

4. درام ماشین لباسشویی نمی چرخد

آب باقی مانده در درام می تواند باعث این مشکل شود. اگر آب واشر تخلیه نمی شود، واشر باید توسط یک تکنسین ماهر و با تجربه بررسی شود. انتخاب گزینه اشتباه یا تنظیمات و نرم افزار نیز می تواند بر چرخش دیگ تاثیر بگذارد. اگر واشر مجهز به سنسور الکترونیکی باشد، بار نامتعادل یا واشر نامتعادل نیز می تواند چرخش واشر را متوقف کند.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

5. ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی ایجاد می کند

اگر واشر به درستی تراز نشود یا پایه های واشر به درستی تنظیم نشده باشد ، واشر صدای زیادی ایجاد می کند. سکه ها یا اجسام خارجی داخل درام نیز ممکن است باعث ایجاد صدا در واشر شوند.

6. ماشین لباسشویی پس از خاموش شدن تخلیه نمی شود

این مشکل معمولاً مربوط به خروجی لوله دستگاه است و باید توسط یک لوله کش ماهر ریست شود. در اسرع وقت دستگاه را از برق جدا کرده و تعمیر کنید.

7. ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند

اگر آب واشر تخلیه نشود، ممکن است شیلنگ تخلیه مشکل داشته باشد و شلنگ تخلیه مسدود شده باشد. اگر لوله خروجی به سامپ متصل باشد، ممکن است انسدادی در کانکتور وجود داشته باشد.

مشکلات کند فیلتر شوینده همچنین می تواند از تخلیه ماشین لباسشویی شما جلوگیری کند زیرا اشیاء خارجی یا پرزها می توانند از خروج آب جلوگیری کنند. این مسائل به راحتی قابل حل است و جای نگرانی نیست.

کد خطاهای لباسشویی کندی

E01 E05
E02 E06
E10 E07
E03 E08
E04 E09
ارور های ماشین لباسشویی کندی

ارور E01

ممکن است قفل درب یا سیم کشی و اتصال به PCB مشکل داشته باشد.

کد خطا E02

دستگاه نمی تواند آب را جذب کند. این ممکن است به دلیل انسداد یا گرفتگی شیلنگ ورودی، مشکل در تامین آب یا معیوب بودن شیرها باشد.

کد ارور E03

دستگاه معمولاً به دلیل انسداد یا آسیب پمپ تخلیه نمی شود.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

ارور E04

آب زیادی وارد درام می شود که بیش از حداکثر مجاز است. این معمولاً به دلیل عملکرد نادرست دریچه ایجاد می شود.

Error E05

آب داخل لباسشویی به کندی گرم نمی شود. این کد خطا نشان می دهد که سنسور دمای آب معیوب است.

خطا E06

این علامت بلافاصله پس از چرخش نمایش داده می شود و نشان دهنده عدم تعادل دستگاه است. همچنین می تواند نشان دهنده معیوب بودن برد کنترل ماشین لباسشویی باشد.

کد خطا E07

بسته به مدل، این کد ممکن است به این معنی باشد که قفل درب مشکل دارد یا موتور گیر کرده و از چرخش دستگاه جلوگیری می کند.

ارور E08

اگر سنسور دور موتور معیوب باشد، این می تواند به این معنی باشد که موتور خیلی سریع می چرخد ​​یا اصلاً نمی چرخد.

خطا E09

اگر این خطا را مشاهده کردید، موتور TRIAC دارای برد مدار واشر معیوب است. موتور تریاک سرعت موتور واشر را کنترل می کند.

کد ارور E10

در یک آب نبات شوی قدیمی، این خطا ممکن است نشان دهنده مشکل در انتخابگر موتور باشد. در مدل های جدیدتر، این خطا نشان دهنده مشکل در سنسور سیلندر است.

عدم آبگیری ماشین لباسشویی کندی

ما در این بخش علت های عدم آبگیری ماشین لباسشویی کندی را برسی کرده و آنها را به شما آموزش خواهیم داد .

فیلترها و شیلنگ های ورودی

ماشین لباسشویی کندی از شیلنگ های لاستیکی استفاده می کند که به واشر متصل می شود تا آب را به شیر آب شهر برساند. گاهی طول این گونه شیلنگ ها به ۲ تا ۳ متر می رسد. همچنین در انتهای شیلنگ و هنگام اتصال به شیر فیلترهای کوچکی تعبیه شده است که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد موجود در آب به واشر و شیر برقی استفاده می شود.در غیر این صورت نیاز به تعمیر لباسشویی کندی شما میباشد .

سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار شستشوی کندی(میکروسوئیچ)

سوئیچ سطح آب واشر، یک سوئیچ فشار، ولتاژ برق ورودی به شیر برقی را کنترل می کند. در واقع جریان از تایمر یا برد الکترونیکی به سوییچ فشار و از این قسمت به شیر برقی می رسد.

اگر سوئیچ سطح آب مشکلی داشته باشد ممکن است جریان شیر برقی را قبل از رسیدن آب به مقدار مناسب قطع کند یا از همان ابتدا این کار را انجام دهد که در این صورت باید تعویض شود.

 اعتبارسنجی کلید با مولتی متر ممکن است یک کار تخصصی باشد و باید توسط یک تعمیرکار ماهر و با تجربه انجام شود. شما می توانید از طریق یکی از دو دکمه بالای صفحه با برای تعمیر لباسشویی کندی تان کارشناسان و سرویس دهندگان تعمیرآل تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر در محل شما حاضر شوند.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

تایمر یا برد کندی

تایمرهای مکانیکی در مدل های قدیمی واشر کندی استفاده می شود و مدل های جدیدتر به جای آن از پنل های الکترونیکی استفاده می کنند. تایمر یا صفحه وظیفه هدایت جریان الکتریکی به قسمت های مختلف از جمله شیر برقی را بر عهده دارد که این کار را در مرحله آبگیری چرخه شستشو انجام می دهد.

 اگر مشکلی در تایمر یا تخته شستشوی کند وجود داشته باشد، ممکن است به ولتاژ مورد نیاز برای کارکرد شیر برقی نرسد و خشک شدن رخ ندهد. راه حل در این مورد تعویض تایمر یا برد است.

برای تست تایمر باید ولتاژ کنتاکت های تایمر یا پایانه های الکتریکی برد در مرحله آبگیری اندازه گیری شود. این اندازه گیری به دلیل خطر برق گرفتگی باید تعمیر لباسشویی کندی توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

فشار آب

شیر برقی واشر کندی برای عملکرد صحیح به فشار آب حداقل 20 psi نیاز دارد. بنابراین فشار کم آب در آشپزخانه در برخی موارد مانند آپارتمان ها می تواند مشکل ساز باشد و دلیل کمبود آب در ماشین لباسشویی کندی شماست.

خرابی برد لباسشویی کندی

برد الکترونیکی واشر کندی معمولا از یک سری قطعات کوچک و بزرگ شامل خازن، شیر و غیره تشکیل شده است. اگر نوسان اضافی در قسمت ورودی ماشین لباسشویی ایجاد شود باعث آسیب و سوختن قطعات استفاده شده در برد لباسشویی الکترونیکی می شود و در نتیجه اگر میزان این نوسان زیاد باشد باعث کامل شدن آن می شود.

همچنین اگر دستگاه در عملکرد خود ایراد داشته باشد و آب به برد الکترونیکی کند واشر نفوذ کرده باشد، در این قسمت اتصال ایجاد می شود و سیم پیچ داخلی وصل می شود که در نتیجه برد کند واشر می سوزد و ناپدید می شود. . همچنین در برخی موارد خطر برق گرفتگی وجود دارد.

 این یکی از خطرات تهدید کننده زندگی است که مصرف کننده از شستشو با آن آگاه است.

سوختن لباسشویی کندی

 یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث آسیب و سوختن ماشین لباسشویی الکترونیکی شود، آتش سوزی در ماشین لباسشویی کندی است که در این صورت برد الکترونیکی کاملا از بین رفته و قابل استفاده و تعمیر نیست.

اما اگر مشکل از کندی قطعات استفاده شده در برد الکترونیکی واشر باشد، مثلاً خازن یا فیوز بکار رفته در برد الکترونیکی واشر باید تعویض و تعمیر شود، برد قابل تعمیر و استفاده مجدد است. و اگر خود پنل سوخت، دیگر حتی به فکر تعمیر آن نباشید و ضروری است که یک پنل جدید تهیه کرده و روی ماشین لباسشویی خود نصب کنید تا ماشین لباسشویی دوباره کار کند و لباس هایی را که می اندازیم را با آن بشویید.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

نمایندگی کندی در تهران

تعمیر لباسشویی کندی در تهران، مرکز خدمات پس از فروش کندی در تهران، اگر هر یک از لوازم کندی شما مانند ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، اجاق گاز، مایکروفر یا جاروبرقی معیوب است و نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید، تعمیرآل، با تعمیرکاران حرفه ای آن آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی کندی هستیم.

 تعمیرات لوازم خانگی کندی شما بدون نیاز به حمل و نقل به تعمیرگاه در محل انجام می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات از قطعات اصلی candy استفاده می شود. و خدمات ما با ارائه 6 ماه گارانتی رسمی و خدمات پس از فروش تضمین شده است.

تعمیر لباسشویی کندی در محل

همانطور که می دانید ماشین لباسشویی یک ابزار ضروری در هر خانه ای است و رفع برخی از مشکلات شستشو نیاز به تخصص دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی با تعمیرکاران مجموعه تعمیرآل تماس بگیرید.

 کارشناس تعمیرآل با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب و آموزش دیده در زمینه تعمیر لباسشویی کندی آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 • چرا درب لباسشویی کندی باز نمی شود؟

  1.برد دستگاه دچار مشکل شده است .2.میکروسوئیچ دچار ایراد میشود. 3.چنانچه به این ایرادات برخورد کرده اید حتما با یک تکنسین متخصص در ارتباط باشید.

 • چرا لباسشویی کندی آب تخلیه نمی کند؟

  1. پمپ دستگاه سوخته است. 2.ممکن است پمپ کثیف شده باشد. 3.منبع تغذیه به برد فرمان نمی دهد.

 • چرا لباسشویی کندی آبریزش دارد؟

  1. ممکن است دیگ دستگاه سوراخ شده باشد. 2.ممکن است لاستیک دور درب دچار مشکل شده باشد.

 • چرا ماشین لباسشویی کندی روشن نمی شود؟

  در این مورد، بهتر است یک برقکار ماهر داشته باشید که منبع تغذیه، فیوزها و کلیدها را بررسی کند. تعمیر لباسشویی کندی می تواند به دلایل مختلفی مانند قطع نشدن مشکل در اجرای برنامه های ماشین لباسشویی یا خرابی قطعات ماشین لباسشویی باشد.

نتیجه گیری

جهت هرگونه تعمیر لباسشویی کندی میتوانید با مجموعه شما همراهان عزیز تعمیرال می توانید با کامنت گذاشتن نظرات و پیشنهادات و انتقادات، تجربه خود را با ما و دیگر همراهان تعمیرآل در جریان بگذارید.

منبع : .candy-home.com

5 1 رای
نمره تعمیرآل چند؟
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها