You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی | خدمات پس از فروش
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی | خدمات پس از فروش

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی کندی بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی کندی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی کندی در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

با ما برای تعمیر لباسشویی کندی (candy washing machine repair) در سایت تعمیراتی تعمیرآل همراه باشید. همانطور که می دانید امروزه در تمامی خانه ها از لباسشویی به عنوان یک دستگاه پیشرفته و هوشمند برای شستن البسه استفاده می شود. لباسشویی ها با قابلیت های ویژه و منحصر به فردی که دارند توانسته‌اند نظر اکثر مصرف کنندگان خود را جلب کنند.

لباسشویی ها دارای انواع و مدل های مختلفی هستند هر کدام را بسته به نیاز و هزینه خود می توانید خریداری کنید. یکی از برندهای معروف در بازار، لباسشویی کندی می باشد. لباسشویی کندی از آن دسته وسایلی است که کارایی بسیار زیادی دارد و تمامی مصرف کنندگان از آن راضی هستند. در این مقاله می‌خواهیم درباره چند نکته مهم در لباسشویی کندی اشاره کنیم و همچنین خرابی های مهم این لباسشویی را هم خواهیم گفت. پس برای تعمیر لباسشویی کندی با ما همراه باشید.

نمایندگی قطعات لباسشویی کندی

این طبیعی است که پس از سالها استفاده از لباسشویی ممکن است دستگاه شما دچار خرابی و یا ایراد فنی شود. زمانی که لباسشویی شما خراب می شود حتماً باید تعمیر لباسشویی کندی را به نمایندگی لباسشویی کندی تهران بسپارید. پس از بررسی لباسشویی عیب یابی انجام خواهد شد و مشکلات احتمالی پیدا خواهد شد.

پس از بررسی کارشناس از لباسشویی شما ممکن است کارشناس بگوید که باید قطعه ای عوض شود. ممکن است یکی از قطعات داخلی لباسشویی کندی دچار خرابی و یا معیوب شده است که باعث می شود اختلال در عملکرد لباسشویی به وجود بیاید.

این نکته را در نظر داشته باشید که زمانی که می خواهید قطعات لباسشویی را تعویض کنید حتما باید از قطعات اورجینال و با کیفیت شرکتی استفاده کنید. چنانچه از قطعات بی کیفیت و فیک استفاده کنید ممکن است به لباسشویی کندی شما آسیب جدی وارد شود و علاوه بر آن عمر مفید آن کاهش می یابد.

پس نتیجه میگیریم در زمان تعویض قطعه حتما باید از نمایندگی قطعات لباسشویی کندی کمک بگیرید‌. شرکت تعمیرآل میتواند به شما در این زمینه کمک کند. علاوه بر آن به گفته کارشناسان و متخصصین این شرکت بهتر است قطعات لباسشویی کندی را از مراکز مطمئن خریداری نمایید. همچنین باید گفت قطعات بی کیفیت معمولاً قیمت پایین تری دارند ولی پیشنهاد می شود آنها را خریداری نکنید.

عیب یابی لباسشویی کندی

بعضی از مواقع ممکن است متوجه آن نشوید لباسشویی کندی شما دچار خرابی شده است که معمولاً در این مواقع اختلال در عملکرد کلی لباسشویی کندی به وجود می آید و لباس شویی به درستی کار نمی کند. در این مواقع حتماً باید نسبت به عیب یابی لباسشویی خود اقدام کنید و همچنین باید به فکر تعمیر لباسشویی کندی باشید. در ادامه به خرابی های مهم که ممکن است برای لباسشویی کندی شما رخ دهد اشاره خواهیم کرد.

خدمات پس از فروش کندی

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

ماشین لباسشویی کندی روشن نمی شود

یکی از مشکلات آزاردهنده و همچنین جدی در ماشین لباسشویی کندی این است که در بعضی از مواقع ممکن است روشن نشود و شما را به دردسر بیندازد. ممکن است زمانی که به این دستگاه نیاز دارید این اتفاق برای شما بیفتد. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا ماشین لباسشویی کندی روشن نمی شود.

اگر همچین اتفاقی برای ماشین لباسشویی کندی شما افتاد حتماً در اولین قدم منبع تغذیه ماشین لباسشویی را چک کنید. بهتر است در این مواقع از یک برق کار ماهر کمک بگیرید تا تمامی سوئیچ ها و فیوز های ماشین لباسشویی کندی را بررسی کند.

به گفته کارشناسان و متخصصین شرکت تعمیر آل علت اصلی وقوع این مشکل می تواند از خرابی بعضی از قطعات ماشین لباسشویی باشد و همچنین ممکن است در اجرای برنامه های شستشو مشکلی به وجود آمده باشد که باید رفع گردد.

همچنین ممکن است این مشکل از برقراری اتصال در مدارات ماشین لباسشویی باشد. چنانچه لباسشویی نتواند آبگیری و یا از آب پر شود ممکن است این کار باعث شود که از برقراری اتصال در مدارات ماشین لباسشویی کندی جلوگیری شود. و در نتیجه ماشین لباسشویی کندی روشن نخواهد شد.

در این مواقع حتماً شیرهای ورودی به ماشین لباسشویی و همچنین شیلنگ ها را به طور دقیق بررسی کنید به علاوه بر آن اگر نتوانستید مشکل را حل کنید حتماً برای تعمیر لباسشویی کندی با ما در تماس باشید.

لباسشویی کندی با سر و صدا کار میکند

یکی دیگر از مشکلات آزار دهنده لباسشویی کندی این است که در بعضی از مواقع ممکن است با سر و صدای اضافی که بسیار ناهنجار است کار کند. برای عیب یابی این مشکل باید بدانید که اولین دلیل وقوع این مشکل مربوط به تراز نبودن ماشین لباسشویی باشد. اگر پایه های لباسشویی کندی به طور استاندارد و به درستی تنظیم نشده باشد ممکن است باعث شود که در هنگام کار لباسشویی سر و صدای اضافی تولید شود.

همچنین اگر اجسام خارجی به داخل لباسشویی کندی نفوذ کرده باشد که معمولاً در درام آن قرار می گیرد، ممکن است در حین کار کردن سر و صدای اضافی تولید شود که باید مشکل را حل کنید. حتماً تعمیرات ماشین لباسشویی کندی خود را به یک فرد متخصص در این زمینه بسپارید.

لباسشویی کندی بعد از خاموش شدن آبگیری میکند

اگر چنین اتفاقی برای ماشین لباسشویی کندی شما افتاد بدانید که به احتمال فراوان این مشکل از لوله خروجی ماشین لباسشویی کندی است. در این مواقع حتماً باید این لوله را به درستی تراز کنید که اصلا نباید از یک لوله کش ماهر و متخصص در این حوزه کمک بگیرید. پس برای تعمیر لباسشویی کندی با ما در تماس باشید

کد خطای لباسشویی کندی

لباسشویی های امروزی این قابلیت را دارند که زمانی که خراب میشوند با اعلام یک کد و یا یک ارور به ما می‌گویند که چه مشکلی برایشان پیش آمده است. با ارائه این کد خطا ها می توانیم به راحتی و در کوتاهترین زمان مشکل لباسشویی کندی را حل کنیم. در ادامه به کد و خطا های مهم در لباسشویی کندی اشاره خواهیم کرد.

ارور E01

این ارور زمانی به نمایش در می‌آید که مشکلی در قفل درب لباسشویی به وجود آمده باشد. زمانی که این کد را مشاهده کردید حتما برای تعمیر لباسشویی کندی تماس بگیرید.

ارور E02

این ارور زمانی به نمایش درمی‌آید که شلنگ آب ورودی به لباسشویی مسدود شده باشد که در نتیجه باعث میشود دستگاه نتواند به خوبی آب را جذب کند. پس در نهایت متوجه می شویم که دستگاه در تامین آب مورد نیاز خود مشکل دارد و احتمالاً شیر ها معیوب شده اند. این خرابی را حتماً به نمایندگی لباسشویی کندی تهران بسپارید.

ارور E03

زمانی که پمپ لباسشویی کندی خراب شود و یا گیر کند معمولاً این کد و ارور به نمایش در می آید. اگر چنین اتفاقی برای پمپ تخلیه افتاده باشد باعث میشود که دستگاه تخلیه نشود و شما را به دردسر خواهد انداخت. حتماً تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را به یک فرد متخصص در این زمینه بسپارید.

ارور E04

زمانی که آب بیش از حد وارد درام لباسشویی شود باعث می شود که این ارور به نمایش دربیاید. معمولاً این اتفاق زمانی رخ می دهد که دریچه دچار نقص فنی شده است و آب بیش از اندازه وارد آن می شود. در این مواقع حتماً برای تعمیر لباسشویی کندی با ما در تماس باشید.

ارور E05

این خطا زمانی در صفحه نمایش لباسشویی به نمایش در می آید که آبی که در لباسشویی کندی وجود دارد گرم نمی شود. معمولاً بروز این خرابی مربوط به سنسور دمای آب لباسشویی کندی می باشد و حتماً باید این قطعه تعمیر و یا تعویض گردد.

ارور E06

زمانی که این کد به نمایش درآمد بدانید که دستگاه شما به هیچ عنوان تعادل ندارد. علاوه بر آن اگر برد کنترل ماشین لباسشویی معیوب و یا خراب شده باشد ممکن است این کد به نمایش در بیاید. برای تعمیر لباسشویی کندی با ما در تماس باشید.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

ارور E07

زمانی که این کد به نمایش درآمد بدانید که لباسشویی کندی می خواهد به شما بگوید که قفل درب مشکل دارد. و همچنین اگر موتور دستگاه گیر کرده باشد که مانع از چرخش آن می گردد ممکن است این کد به نمایش در بیاید.

ارور E08

این کد خطا مربوط به خرابی های موتور دستگاه شما می باشد که معمولاً در این مواقع موتور به هیچ عنوان نمی چرخد و یا اگر هم بچرخد سرعت بسیار زیادی دارد. قبل از اینکه به موتور دستگاه فشار وارد شود ،حتماً برای تعمیر لباسشویی کندی با من تماس بگیرید.

ارور E09

زمانی که این کد به نمایش درآمد بدانید که این خرابه یک کار تخصصی می باشد که مربوط به موتور دستگاه است و یکی از قطعات آن خراب شده است که حتماً باید آن را به یک متخصص بسپارید.

ارور E10

این ارور مربوط به سنسور درام موجود در لباسشویی می باشد می باشد.

چرا لباسشویی کندی آب را تخلیه نمی کند؟

در بعضی از مواقع ممکن است مشاهده کنید که لباسشویی کندی آب را نمی تواند تخلیه کند.

اولین دلیل وقوع این مشکل مربوط به شلنگ تخلیه لباسشویی کندی می باشد. اگر شلنگ تخلیه به هر دلیلی مسدود شده باشد ممکن است باعث شود که آب از آن نتواند خارج شود و در نتیجه آب تخلیه نخواهد شد. این مشکل به راحتی حل خواهد شد و به هیچ عنوان نگران نباشید و برای تعمیر لباسشویی کندی با ما در تماس باشید.

درب ماشین لباسشویی کندی باز نمی شود؟

اگر متوجه آن شدید که نمی توانید درب ماشین لباسشویی کندی را باز کنید،به نکات زیر توجه کنید.

اولین دلیل وقوع این مشکل مربوط به تکمیل نشدن برنامه شستشوی ماشین لباسشویی کندی می باشد. این طبیعی است که در حین برنامه شستشو درب ماشین لباسشویی قفل است و به هیچ عنوان باز نمی شود. اگر برنامه شستشو به پایان رسید و متوجه آن شدید که درب باز نشد لطفاً چند دقیقه صبر کنید تا برنامه به طور کامل به اتمام برسد.

همچنین اگر آب در دیگ ماشین لباسشویی وجود داشته باشد و تخلیه نشده باشد ممکن است باعث شود که درب قفل بماند. مشکل معمولاً از تخلیه آب در ماشین لباسشویی می باشد که آب به درستی تخلیه نمی شود و در نتیجه درب باز نخواهد شد و قفل می ماند.

خدمات پس از فروش کندی در تهران تمام خدمات تعمیرات یخچال کندی در تهران ، تعمیر کولر گازی کندی در تهران ، تعمیر لباسشویی کندی در تهران ، تعمیر مایکروفر کندی در تهران و تعمیر اجاق گاز کندی در تهران را ارائه میکند.

تعمیر لباسشویی کندی
تعمیر لباسشویی کندی

نشتی آب در لباسشویی کندی

اگر متوجه آن شدید که لباسشویی شما دچار نشتی شده است و آب از آن خارج می شود  حتما باید در کوتاه ترین زمان نسبت به تعمیر لباسشویی کندی اقدام کنید زیرا ممکن است به قطعات اصلی ماشین لباسشویی آسیب بسیار جدی وارد شود.

اولین دلیل وقوع این مشکل مربوط به لوله تخلیه ماشین لباسشویی می باشد که ممکن است مسدود شده باشد که در این مواقع باید این مسدودی را برطرف کنید.

همچنین ممکن است شیر ورودی آب در پشت ماشین لباسشویی معیوب شده باشد و در بعضی از مواقع آب از آن خارج می شود. اگر این اتفاق برای ماشین لباسشویی رخ داده باشد باعث میشود که آب از پشت ماشین لباسشویی خارج شود و شما را به دردسر خواهد انداخت.

دلیل بعدی وقوع این مشکل مربوط به محفظه مواد شوینده است. اگر این محفظه مسدود شده باشد و یا گرفته شده باشد ممکن است آب به خوبی در آنجا جریان نداشته باشد و باعث میشود که لباسشویی دچار نشتی شود.

همچنین به گفته کارشناسان و متخصصین شرکت تعمیرآل این مشکل ممکن است از درب لباسشویی هم باشد. اگر نوارهای دور درب ماشین لباسشویی معیوب شده باشد باعث می شود که آب به راحتی از آن خارج شود و در نتیجه لباسشویی کندی دچار نشتی میشود.

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید و با تماس با شماره های ثبت شده می توانید لباسشویی کندی خود را به راحتی تعمیر کنید.

CTA
CTA

شرکت تعمیراتی تعمیرآل

اگر لباسشویی کندی شما دچار هر نوع خرابی شد میتوانید خرابی ها را به دست مجموعه تعمیراتی تعمیرآل بسپارید. این مجموعه با سال ها تجربه کاری موفق و درخشان در زمینه تعمیر لباسشویی کندی ،به یکی از موفق ترین مجموعه های تعمیرات لباسشویی تبدیل شده است.

علاوه بر آن بهتر است بدانید که این شرکت نمایندگی لباسشویی کندی تهران میباشد میتوانید تعمیرات ماشین لباسشویی کندی خود را به دست تکنسین‌های کاربلد ما بسپارید. پس از تماس شما و مشاوره رایگان بهترین تکنسین به محل مورد نظر شما در سراسر تهران اعزام خواهد شد مشکل لباسشویی کندی شما به راحتی حل شود.


سوالات متداول(FAQ)

چرا درب لباسشویی کندی باز نمی شود؟

برد دستگاه دچار مشکل شده است .۲.میکروسوئیچ دچار ایراد میشود. ۳.چنانچه به این ایرادات برخورد کرده اید حتما با یک تکنسین متخصص در ارتباط باشید.

چرا لباسشویی کندی آب تخلیه نمی کند؟

پمپ دستگاه سوخته است. ۲.ممکن است پمپ کثیف شده باشد. ۳.منبع تغذیه به برد فرمان نمی دهد.

چرا لباسشویی کندی آبریزش دارد؟

ممکن است دیگ دستگاه سوراخ شده باشد. ۲.ممکن است لاستیک دور درب دچار مشکل شده باشد.

چرا ماشین لباسشویی کندی روشن نمی شود؟

در این مورد، بهتر است یک برق کار ماهر داشته باشید که منبع تغذیه، فیوزها و کلیدها را بررسی کند. تعمیر لباسشویی کندی می تواند به دلایل مختلفی مانند قطع نشدن مشکل در اجرای برنامه های ماشین لباسشویی یا خرابی قطعات ماشین لباسشویی باشد.

نتیجه گیری

جهت هرگونه تعمیر لباسشویی کندی میتوانید با مجموعه ما در تماس باشد.همچنین شما همراهان عزیز تعمیرال می توانید با کامنت گذاشتن نظرات و پیشنهادات و انتقادات، تجربه خود را با ما و دیگر همراهان تعمیرآل در جریان بگذارید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع .candy-home.com

:

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...