You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران
تعمیر لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی ایندزیت بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی ایندزیت در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی لباسشویی ایندزیت

تعمیرال همراه همیشگی شما تمامی تعمیر لباسشویی ایندزیت (Indesit washing machine repair) را برای شما به بهترین نحو انجام می‌دهیم.

ماشین لباسشویی ایندزیت مانند هر برند دیگری ویژگی های طراحی خاص خود را دارد. از یک طرف، این ویژگی ها مزایای مدل زیادی را نسبت به رقبا ارائه می دهند، از طرف دیگر، باعث ایجاد اشکالات معمولی می شوند که مصرف کنندگان با آن مواجه می شوند. در چارچوب این مقاله، تمامی تعمیر لباسشویی ایندزیت را بررسی خواهیم کرد و نحوه رفع آنها را با دستان خود در نظر خواهیم گرفت.

کد خطاها و ارور های لباسشویی ایندزیت

ارورH20 کد خطا F03 ارور F07
کد خطا F01 کد خطا F04 ارور F08
ارور F02 کد خطا F06 ارور F09
ارور های مهم در تعمیر لباسشویی ایندزیت
نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران و کرج
نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

ارور H20

خطای H20 در ماشین لباسشویی ایندزیت رخ می دهد، به این معنی که ماشین لباسشویی به درستی خشک نمی شود. در واقع، سوئیچ فشار ممکن است در تشخیص سطح آب مشکل داشته باشد.که نیاز به تعمیر لباسشویی ایندزیت دارد.

برای رفع خطای h20 ابتدا شیلنگ متصل به فشار سوئیچ را تهویه کنید تا از گرفتگی آن مطمئن شوید. سپس لوله های ورودی آب و شیر برقی متصل به دستگاه را بررسی کنید تا گرفتگی نداشته باشند و آنها را کاملا باز کنید. اگر خطا همچنان روی صفحه است، بهتر است با کارشناسان مجرب تعمیرآل تماس بگیرید و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف کنید.

فرم درخواست تماس

ارور F01

این خطا نشان دهنده مشکل در برد مدار است. معمولاً هنگام بروز خطای f1، ماشین لباسشویی ایندزیت روشن نمی شود و همه یا برخی از عملکردهای ماشین لباسشویی از کار می افتند. در واقع دستگاه اتصال کوتاه در قسمت کنترل موتور برد الکترونیکی را تشخیص می دهد.

کد خطا F02

اگر خطای f2 روی نمایشگر ماشین لباسشویی ایندزیت نمایش داده شد، بلافاصله ایراد در برد موتور ماشین لباسشویی را در نظر بگیرید. در واقع موتور دستگاه خاموش می شود و درام نمی چرخد ​​که ممکن است به صورت متناوب اتفاق بیفتد یا به طور کامل متوقف شود.


کد خطا F03

این خطا مربوط به خطای محدوده یا سنسور دما است. در این زمان، ماشین لباسشویی در طول چرخه شستشو یا خشک کردن گرم نمی شود. معمولاً مشکل مربوط به سنسور NTC است که به ترمیستور متصل است.

ارور F04

در صورت بروز مشکل در فشار سوئیچ واشر، کد مورد نیاز نمایش داده می شود. معمولاً در این حالت سوئیچ فشار در موقعیت خالی قرار می گیرد.

برای رفع ارور f4 ابتدا کلید، اتصالات و سپس لوله تغذیه آن را بررسی کنید. اگر نمی توانید خطا را عیب یابی کنید، می توانید با مجموعه تعمیرآل تماس حاصل نمایید.

کد خطا F05

خطای f5 مانند مورد قبلی مربوط به کلید فشار شستشو است. در این حالت سوئیچ فشار در موقعیت کامل قرار می گیرد. معمولاً در چنین مواقعی درب ماشین لباسشویی باز نمی شود یا اگر درام از داخل باز شود و پر از آب باشد. این مشکل به دلیل گرفتگی فیلتر پمپ دستگاه و گرفتگی آن رخ می دهد.

ارور F06

مشاهده این ارور ناشی از خطا در قفل درب شستشو است. در این صورت درب شستشو باز و بسته نمی شود و اگر این اتفاق بیفتد برنامه شستشوی انتخاب شده کار نخواهد کرد.


ارور F07

خطای f7 ممکن است به دلیل نقص در برد الکترونیکی یا مشکل در رله بخاری باشد. با بروز این ارور، برنامه شستشو در وسط کار متوقف می شود. همچنین شستشو آب را گرم نمی کند.

کد خطا F08

نمایش این علامت روی نمایشگر به این معنی است که ماشین لباسشویی مشکلی را در بخاری تشخیص داده است. خطای f8 مشابه خطای قبلی است که معمولاً هیتر و رله معیوب هستند. در این مرحله، برنامه کاربردی معمولاً در وسط چرخه شستشو متوقف می شود.

برای اطلاع از تمامی ارور ها و خطاهای لباسشویی ایندزیت میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید.پ

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران خدمات پس از فروش
تعمیر لباسشویی ایندزیت

عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت

ما در این مقاله قصد داریم تمامی ایرادات ماشین لباسشویی ایندزیت را به شما آموزش دهیم.

چرا لباسشویی آبگیری نمی کند

در ادامه این مقاله قصد داریم دلایلی که مربوط به عدم آبگیری ماشین لباسشویی است به شما نمایش دهیم.

فیلترها و شیلنگ های آب شستشو

ماشین لباسشویی ایندزیت از شیلنگ های لاستیکی متصل به شیر آب برای تامین آب ماشین لباسشویی استفاده می کند. گاهی طول این گونه شیلنگ ها به ۲ تا ۳ متر می رسد.

 همچنین در انتهای شیلنگ و هنگام اتصال به شیر فیلترهای کوچکی تعبیه شده است که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد موجود در آب به واشر و شیر برقی استفاده می شود.

هیدروستات ایندزیت یا سوئیچ فشار شستشو

سوئیچ سطح آب لباسشویی، یک سوئیچ فشار، ولتاژ برق ورودی به شیر برقی را کنترل می کند. در واقع جریان از تایمر یا برد الکترونیکی به سوییچ فشار و از این قسمت به شیر برقی می رسد. اگر سوئیچ سطح آب مشکلی داشته باشد ممکن است جریان شیر برقی را قبل از رسیدن آب به مقدار مناسب قطع کند یا از همان ابتدا این کار را انجام دهد که در این صورت باید تعویض شود.

اعتبارسنجی کلید با مولتی متر ممکن است یک کار تخصصی باشد و باید توسط یک تعمیرکار ماهر و با تجربه انجام شود. شما می توانید از طریق یکی از دو دکمه بالای صفحه با کارشناسان و سرویس دهندگان مجموعه تعمیرآل تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر در محل شما حاضر شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت ، خدمات پس از فروش ایندزیت
تعمیر لباسشویی ایندزیت

تایمر یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ایندزیت

در مدل های قدیمی ماشین لباسشویی ایندزیت از تایمر مکانیکی و در مدل های جدید به جای این قطعه از برد الکترونیکی استفاده شده است. تایمر یا صفحه وظیفه هدایت جریان الکتریکی به قسمت های مختلف از جمله شیر برقی را بر عهده دارد که این کار را در مرحله آبگیری چرخه شستشو انجام می دهد.

 اگر تایمر یا برد لباسشویی ایندزیت مشکلی داشته باشد، ممکن است به ولتاژ مورد نیاز برای کارکرد شیر برقی نرسد و آبگیری انجام نشود. راه حل در این مورد تعویض تایمر یا برد است.

برای تست تایمر باید ولتاژ کنتاکت های تایمر یا پایانه های الکتریکی برد در مرحله آبگیری اندازه گیری شود. این اندازه گیری به دلیل خطر برق گرفتگی باید توسط تعمیرکار مجاز و حرفه ای انجام شود.

فشار آب

شیر برقی لباسشویی ایندزیت برای عملکرد صحیح به فشار آب حداقل ۲۰ psi نیاز دارد. بنابراین فشار کم آب در آشپزخانه در برخی موارد مانند آپارتمان ها ممکن است مشکل و علت کمبود آب در ماشین لباسشویی ایندزیت باشد که نیاز تعمیر لباسشویی ایندزیت هست .

چرا لباسشویی ایندزیت آب را تخلیه نمی کند

ما در این مقاله قصد داریم تمامی مشکلاتی که ممکن است آب داخل دستگاه ماشین لباسشویی را تخلیه نکند توضیح دهیم.

انسداد پمپ واشر ایندزیت

برای تخلیه آب لباسشویی ایندزیت، یک پمپ تخلیه طراحی شده است تا در طول برنامه چندین بار آب داخل ماشین لباسشویی ایندزیت را تخلیه کند. برای جلوگیری از آسیب رساندن به پمپ و تمیز کردن ماشین لباسشویی ایندزیت فیلتری قبل از پمپ برای زدودن رسوبات و اجسام مختلف تعبیه شده است.

اگر این فیلتر توسط چیزهایی مسدود شده باشد، پمپ واشر ایندزیت نمی تواند آب را تخلیه کند و باید فیلتر را باز کرده و به خوبی تمیز کنید.

گرفتگی شلنگ تخلیه لباسشویی ایندزیت

شیلنگ های تخلیه معمولاً به سمت زهکشی که در پشت واشر ایندزیت قرار دارد یا به شیلنگ که در زیر سینک نصب شده است هدایت می شوند تا از گرفتگی فاضلاب جلوگیری شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران کرج
تعمیر لباسشویی ایندزیت

خرابی پمپ تخلیه

همانطور که توضیح دادیم پمپ تخلیه وظیفه تخلیه آب لباسشویی ایندزیت را برعهده دارد. در برخی موارد مشاهده شده است که اجسام و رسوبات از فیلتر فاضلاب عبور کرده و وارد پمپ شده و باعث شکسته شدن پره های پمپ و آسیب جدی به پمپ تخلیه و یا از کار افتادن خود پمپ در اثر کار بیش از حد شده است.

و فرسایش این اتفاق می افتد که ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود. در چنین مواردی، پمپ تخلیه فقط باید توسط یک تعمیرکار مجاز تعویض شود. تعمیرآل در خدمت شما عزیزان است. شما می توانید در صورت تمایل برای تعمیر لباسشویی ایندزیت خود با شماره های درج شده در وبسایت با ما در تماس باشید.

شمارشگر خرابی تخته

تخته لباسشویی یا تایمر ایندزیت مغز و رهبر ماشین لباسشویی است و دستور شروع و برش هر کالا را در زمان مشخصی می دهد.

چرا لباسشویی ایندزیت میلرزد

ما در این مقاله قصد داریم تمامی دلایلی که ماشین لباسشویی ایندزیت می‌لرزد را به شما آموزش دهیم.

دلیل لرزش

دلیل لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت که گاهی با صدای بلند همراه است، ممکن است نقص فنی کلی یا دلایل کوچکی مانند جای نامناسب باشد. خرابی ضربه گیر ماشین لباسشویی، بارگیری نامنظم لباس ها و نصب نامناسب ماشین لباسشویی از عوامل اصلی لرزش ماشین لباسشویی است. دلیل لرزش طولانی مدت ماشین لباسشویی می تواند بر عملکرد کلی دستگاه تأثیر منفی بگذارد.

بنابراین بسیار مهم است که مشخص شود این نقص از کدام قسمت ماشین لباسشویی ایندزیت ناشی شده است. تعمیر لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت پس از پی بردن به علت لرزش دومین موردی است که در این مورد باید با حساسیت بیشتری به آن پرداخت.

وزنه های ترازو جداگانه

این قطعات که وظیفه بالانس شستشوی ایندزیت را بر عهده دارند، گاهی اوقات با مشکل عدم اتصال به محل قبلی مواجه می شوند. این عیب باعث لرزش ماشین لباسشویی می شود. برای رفع این مشکل وزنه های جدا شده را طبق اصول تعیین شده به حالت اولیه برگردانید.

قطعات معیوب نصب شده در مخزن واشر

لرزش لباسشویی ایندزیت و ارتعاشاتی که در این واشر ایجاد می شود گاهی تحت تاثیر آسیب قطعات نصب شده در مخزن واشر قرار می گیرد. به عنوان مثال خرابی قطعه بلبرینگ دلیل تعمیر لباسشویی ایندزیت در مدل های مختلف است.

نقص قطعه فولی به دلیل لرزش واشر

آسیب به قسمت فولی که به غلتک آبکشی معروف است یکی از دلایل لرزش در حین کار است. در این صورت لرزش ماشین لباسشویی با بررسی وضعیت این قطعه توسط مجموعه تعمیرآل قابل حل است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت
نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران
تعمیر لباسشویی ایندزیت

مشکل قسمت تاشو علت لرزش واشر

تنظیم ولتاژ مورد نیاز در ماشین لباسشویی ایندزیت با فعالیت قطعه تا خو تامین می شود. خرابی این قطعه تنظیمات برق را غیرفعال می کند و باعث لرزش دستگاه می شود. تعمیر لرزش لباسشویی در این حالت با بررسی اتصالات الکتریکی توسط تکنسین مجموعه تعمیرآل این ایراد رفع میشود.

تراز کردن واشر باعث لرزش واشر لباسشویی ایندزیت می شود

ناهمواری ماشین لباسشویی ایندزیت به دلیل نصب نامناسب یکی از دلایل لرزش و لرزش ماشین در حین شستشو است. تعمیر ویبره شستشو در این حالت همراه با تنظیم سطح شستشو می باشد که با تجهیزات مخصوص و زیر نظر متخصصین و ماهر تعمیرآل سرویس انجام می شود.

نقص در کمک فنر و لرزش

لرزش ماشین لباسشویی به دلیل آسیب دیدن ضربه گیر واشر ایندزیت که برای مدل درب جلوی این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است. کمک فنر معمولا از لرزش بی مورد دیگ جلوگیری می کند و لرزش را تا حد زیادی کاهش می دهد.

به علاوه دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت با فنرهای نگهدارنده مخصوص نصب می شود. مشکلات ضربه گیر باعث می شود کاسه لباسشویی به دلیل لرزش واشر لرزش پیدا کند. لرزش شستشو در این حالت با تعمیر و تعویض ضربه گیرها در سیستم واشر رفع می شود.

تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران

تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی تعمیرآل،

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران آماده خدمت رسانی و اعزام تکنسین به محل مورد نظر شما.


سوالات متداول ( FAQ )

از چه راهی برای تعمیر لباسشویی ایندزیت خود ثبت سفارش کنم؟

شما عزیزان میتوانید با تکمیل کردن اطلاعات خود در فرم اینترنتی وبسایت تعمیرآل یا با تماس مستقیم با مجموعه؛ اطلاعاتتان را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناس در کمتر از نیم ساعت باشید.

آیا تعمیر لباسشویی ایندزیت شامل گارانتی میشود؟

با توجه به قطعه ای که کارشناس متخصص تعمیرآل برای شما تعویض میکند بله ، قطعه شامل ۱۸۰ روز گارانتی میباشد و به شما ضمانت نامه کتبی داده میشود. (( قطعات واشر و زینتی شامل این موضوع نمیشوند ))

هزینه تعمیرات لباسشویی ایندزیت چقدر است؟

با توجه به ایرادات پیش آمده برای دستگاه لباسشویی‌تان هزینه تعمیرات قبل از تعمیر توسط تکنسین مربوطه به شما اعلام میشود.

تعمیرآل قادر به رفع کدام ایراد از لباسشویی ایندزیت میباشد؟

تمامی مشکلات اععم از لرزش ، صدا ، نشتی آب، تعمیرات بردی، قفل شدن درب، خرابی موتور، خرابی تایمر و سلکتور ، عدم تخلیه آب و … را تعمیرآل برایتان به سرعت و با بهترین کیفیت تعمیر میکند.

نتیجه گیری

تعمیر لباسشویی ایندزیت را به ما همراه همیشگی خود بسپارید تا به بهترین و با کیفیت ترین نحو ان را انجام دهیم . شما می توانید انتقادات، پیشنهادات، نظرات و تجربه های خود را برای ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران تعمیرال کامنت و با ما در میان بگذارید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع indesit.com

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...