You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز در تهران
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز در تهران

 تعمیر لباسشویی آریستون

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوگاز در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی تکنوگاز بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی تکنوگاز آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی تکنوگاز در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مشکلات کوچک و جزئی ماشین لباسشویی شما اغلب نادیده گرفته می شود، اغلب با یک راه حل ساده عیب یابی، مشکل ماشین لباسشویی شما حل می شود، از آسیب جدی به ماشین لباسشویی شما جلوگیری می کند و هزینه های هنگفتی را پرداخت می کند.

تیم تعمیر، سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی تکنوگاز ما علاوه بر تعمیر، به شما کمک می کند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را حل کنید، پس در جریان باشید:

کد خطاهای ماشین لباسشویی تکنوگاز

کد خطای فنی واشر که بر روی صفحه نمایش یا DISPLAY نمایش داده می شود معمولاً به صورت یک حرف انگلیسی یا یک عدد است. در نگاه اول معنای این نماد برای مصرف کنندگان مشخص نیست و باید دلیل آن را بدانید. مقاله خطای ماشین لباسشویی technogas به شما این امکان را می دهد تا با کمک راهنمای رفع کد خطا، علت کد خطای نمایش داده شده را پیدا کنید و مشکل شستشو را حل کنید.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز

E01

 بررسی کنید که شیر برقی کار می کند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

وضعیت سنسور سطح آب شستشو را بررسی کنید.

فیلتر ورودی را بررسی کنید و عواملی را که مانع از ورود آب می شوند را بردارید.

مطمئن شوید که آب قطع نشده و شیر ماشین لباسشویی باز است.

هیدرواستات را تعویض کنید.

عملکرد تخته لباسشویی را بررسی کنید و از سالم بودن سیم های اتصال مطمئن شوید.

شلنگ ورودی آب را بررسی کنید و خم ها را درست کنید.

E02

وضعیت پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

عواملی که باعث گرفتگی شلنگ تخلیه واشر شده اند را از بین ببرید.

بررسی کنید که چرا فرمان تخلیه توسط برد صادر نمی شود و اتصال را در سیم های تماسی نصب کنید.

E03

لباس هایی را که از بسته شدن درب جلوگیری می کند، تعویض کنید.

وضعیت میکرو سوئیچ درب را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید.

سیم های اتصال بین تخته لباسشویی و درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که جدا نشده اند.

E04

وضعیت هیدروستات را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

E05

وضعیت موتور لباسشویی را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض نمایید.

عملکرد مدار برد لباسشویی را بررسی کرده و در صورت وجود داشتن اتصالی آن را تعویض کنید.

E06

وضعیت المنت یا هیتر لباسشویی را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

سیم‌های ارتباطی بین المنت و برد را چک کرده و اتصالی ها را برطرف کنید.

E07

وضعیت سنسور دما را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

E10

ولتاژ ورودی را بررسی کنید و در صورت نوسانات ولتاژ برق، واشر را از برق بکشید.

عملکرد مدار تخته شستشو را بررسی کنید.

چنانچه با مطالعه ایرادات و خطاهای ماشین لباسشویی TECHNOGAS نتوانسته اید ایراد دستگاهتان را پیداکنید می توانید با مجموعه تعمیرال تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان برای شما تکنسین ماهر اعزام شود.

موتور پمپ ماشین لباسشویی تکنوگاز

در ماشین های مجهز به پمپ تخلیه، الکتروپمپ می تواند یک موتور شکافدار یا یک موتور قطب القایی با روتور آهنربای دائمی باشد.

جهت چرخش پمپ های شیاردار ثابت است و به محل و موقعیت حلقه های اتصال کوتاه آنها بستگی دارد. لازم به ذکر است که به دلیل میدان مغناطیسی نامتعادل، این نوع موتورها گرمای بیشتری تولید می کنند و ممکن است یک رله اضافی برای محافظت از استاتور لازم باشد.

موتورهای پمپ القایی روتورهای مغناطیسی دائمی می توانند در دو جهت بچرخند. این قابلیت در مواقعی که موتور به دلیل وجود آن گیر کرده است قابل استفاده است.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز

موتور ماشین لباسشویی تکنوگاز

هیدرواستات ها سطح آب داخل خودرو را تنظیم می کنند و قابل تنظیم هستند. برخی از هیدرواستات ها سطح آب را بر اساس فشار هوای داخل دیگ کنترل می کنند. هیدرواستات اتصال به شیر برقی را کنترل می کند که جریان آب را کنترل می کند.

ماشین لباسشویی اتوماتیک تکنوگاز

در ماشین های تمام اتوماتیک در انتهای مرحله آبکشی از سیستم تهویه مطبوع یا کندانسور برای خشک کردن لباس ها استفاده می شود. در پایان آبگیری، زهکش به چپ و راست حرکت می کند و هوای گرم از آنها عبور می کند. تهویه با استفاده از فن و بخاری انجام می شود و برای تخلیه هوای مرطوب به یک دریچه جداگانه نیاز است. در مدل های کندانسور هوای مرطوب داخل کندانسور سرد بوده و رطوبت آن به مایع تبدیل می شود. ساخت کندانسور ساده می تواند از سقف یا دیوار آبپاش تشکیل شود.

ممکن است خود خشک کن دارای تایمر ثابت یا اتوماتیک باشد، در خشک کن های اتوماتیک خشکی لباس ها توسط سنسورها اندازه گیری می شود و در زمان مناسب دستگاه خاموش می شود.

برای جلوگیری از چروک شدن لباس، مدتی قبل از پایان درجه آن ها را بدون حرارت خشک کنید. خشک کن های اتوماتیک با کنترل خودکار فرآیند خشک کردن، از چروک شدن و آسیب دیدن لباس ها جلوگیری می کنند.

تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی تکنوگاز

برای محافظت و افزایش عمر ماشین لباسشویی، ماهی یک یا دو بار کمی وازلین روی قسمت هایی که احتمال زنگ زدگی دارند بمالید. برای تمیز کردن داخل واشر، حدود ۱ لیتر سرکه (بسته به نوع و اندازه واشر) بریزید و واشر را روشن کنید. برای انجام تمام مراحل شستشو سرکه لوله ها و داخل لباسشویی را تمیز می کند.

فناوری چرخش دوگانه

برخی از ماشین های لباسشویی TECHNOGAS دارای پروانه های جداگانه ای هستند که جریان سریع آب را در جهات مختلف ایجاد می کند که اثر شستشو را دو چندان می کند. به این نوع کار، تکنیک دوتایی می گویند. در این تکنیک چرخش فن های داخلی و خارجی با سرعت های مختلف باعث ایجاد جریانی گرداب مانند می شود به طوری که این جریان قوی باعث افزایش تمیزی لباس می شود.

ماشین لباسشویی هوشمند تکنوگاز

ماشین لباسشویی های گازسوز هوشمند قابلیت شستشوی هوشمند و از راه دور از طریق وای فای را دارند. با این قابلیت جدید می توانید به راحتی از خارج از منزل و با موبایل شروع به کار لباسشویی را سفارش دهید و تمامی مراحل شستشو را زیر نظر داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب ماشین لباسشویی اسمارت تکنو واش، برنامه شستشوی خودکار بهینه است.

 هنگامی که برنامه «بهترین شستشوی خودکار» فعال می شود، چهار حسگر ابتدا اطلاعات مربوط به لباس داخل خودرو، از جمله حجم، میزان کثیفی و کثیفی، و مقدار آب و مواد شوینده مورد نیاز را ارزیابی می کنند.

سپس بر اساس اطلاعات جمع آوری شده مناسب ترین برنامه شستشو شامل دما، حجم آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت چرخش به صورت خودکار انتخاب می شود.

همچنین مخزن مواد شوینده توزیع کننده اتوماتیک به طور خودکار مقدار مورد نیاز مواد شوینده و نرم کننده را وارد فرآیند شستشو می کند و نیازی به پر کردن مخزن مواد شوینده در هر بار نیست.

صفحه نمایش لمسی رنگارنگ و اپلیکیشن های مختلف نصب شده بر روی آن جادوی ماشین لباسشویی هوشمند تکنوگاز است.

فناوری Eco Bubble همچنین به حل شدن مواد شوینده و ایجاد کف غلیظ‌تر کمک می‌کند که سریع‌تر به پارچه نفوذ می‌کند و انرژی کمتری در هر شستشو مصرف می‌کند زیرا به آب گرم کمتری نیاز است.

میکروسوئیچ ماشین لباسشویی تکنوگاز

این قطعه که تقریبا در تمامی لباسشویی های اتوماتیک تکنوگاز استفاده می شود جنبه ایمنی دارد و با شروع به کار واشر تکنوگاز درب خودرو را بسته و در پایان برنامه درب آن را باز می کند.

میکروسوئیچ ها به طور کلی به سه گروه تقسیم می شوند:

۱ساده:

در این مدل از ماشین لباسشویی های قدیمی تکنوگاز استفاده می شود و درب آن به صورت دستی بسته می شود و هیچ گونه تداخلی تایمر یا برنامه ای در آن وجود ندارد اما چک دائما بسته می شود و در صورت باز شدن برنامه برنامه متوقف می شود.

از معایب این نوع میکروسوئیچ ها، ایمنی پایین آن است، زیرا در وسط برنامه، جایی که آب داخل ماشین است، می توان درب را باز کرد.

۲- حرارتی:

در این نوع مکانیزم، قفل به کمک گرمای ایجاد شده در سیم های مخصوص به قفل درب منتهی می شود. فرآیند قفل کردن فورا انجام می شود، اما باز کردن قفل دو تا سه دقیقه طول می کشد که زمان خنک شدن عنصر مربوطه است.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی تکنوگاز

مشکلاتی مانند صداهای بلند یا ارتعاش می تواند پس از استفاده از ماشین لباسشویی تکنوگاز بسیار آزاردهنده باشد. این صداهای آزاردهنده می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هنگام خشک شدن یا شستن لباس ها ایجاد می شود. در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که در اکثر مواقع مشکل لرزش و صدا در ماشین لباسشویی تکنوگاز را تا حد زیادی برطرف می کند:

حجم لباس ها ممکن است بیشتر یا کمتر از ظرفیت ماشین لباسشویی تکنوگاز باشد که در این حالت صدای زیادی ایجاد می کند. اندازه واقعی باید به گونه ای باشد که پس از ریختن لباس ها در دستگاه تکنوگاز به اندازه یک جیب بالای سینک خالی شود.

از شستن حوله های حمام تنها با ماشین لباسشویی تکنوگاز خودداری کنید.

از ریختن عروسک های براق شده با مواد و پرکننده های طبیعی یا مصنوعی در ماشین لباسشویی تکنوگاز خودداری کنید.

به محل قرارگیری ماشین لباسشویی تکنوگاز خود توجه کنید. ماشین لباسشویی تکنوگاز باید روی سطح فیلتر قرار گیرد.

اگر برآمدگی های واشر تکنوگاز شدید و آزاردهنده است، چهار پایه را که هر کدام روی زمین هستند، بررسی کنید.

هیچ وسیله یا جسم خارجی دیگری را روی واشر تکنوگاز قرار ندهید.

ممکن است مشکل از یاتاقان های سه طرفه یا دیگ واشر گاز باشد.

تسمه واشر تکنوگاز ممکن است فرسوده یا قدیمی شده باشد.

مشکل ممکن است به دلیل خرابی فنرهای یاتاقان، کمک فنر یا پایه های ضد لرزش باشد.

وزنه های مهار کننده ممکن است آسیب دیده باشد.

پمپ تخلیه واشر تکنوگاز ممکن است آسیب دیده باشد.

ممکن است بلبرینگ موتور آسیب دیده باشد.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز

لباسشویی تکنوگاز در تهران

مرکز تعمیرات تکنوگاز با ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در خدمت شماست. اگر شما هم مشکلی با این لوازم دارید، هم اکنون با شماره های تکنو گاز تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی تکنو گاز بهره مند شوید.

مجموعه تعمیرآل با داشتن کارشناسان از برند مربوطه و البته تجربه لازم آگاهی کافی دارند و این امر همواره موجب رضایت کافی در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی شده است.

تلاش و هدف تکنو گاز در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو گاز ارائه بهترین خدمات به شما می باشد. کارشناسان تکنو گاز مفتخرند که در تمام این مدت توانسته اند رضایت بسیار خوبی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز کسب کنند و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته اند. تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز زیر نظر مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تکنو جاز باعث شده تا اینگونه ایرادات به کابوس تبدیل نشود.

اغلب اوقات برای تعمیر لباسشویی در تهران بهتر است خدمات مختلفی ارائه شود که از آموزش نحوه کار با دستگاه شروع می شود و تا زمانی که عیب آن کشف شود و قطعات تعویض شود ادامه می یابد.

اولویت متخصصین تعمیرات دستگاه کاهش هزینه های تعمیر است. همچنین در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست می توانید به رفع مشکل خشکشویی و ارائه خدمات ادامه دهید.

خدمات پس از فروش لباسشویی تکنوگاز

تعمیرآل مرکز تعمیرات تخصصی تکنوگاز میباشد که در صورتی که دستگاه شما از گارانتی خارج شده باشد ما تمامی خدمات آنرا انجام می دهیم.

سوالات متداول

چرا دیگ ماشین لباسشویی تکنوگاز نمی چرخد؟

 1. ماشین لباسشویی خیلی پر است
 2. واشر به درستی متعادل نشده است
 3. سوئیچ درب به درستی کار نمی کند
 4. زهکشی ضعیف است
 5. موتور سوخته

چرا ماشین لباسشویی تکنوگاز آب را تخلیه نمی کند؟

 1. شلنگ تخلیه پایین است
 2. شلنگ تخلیه یخ زده است
 3. شلنگ تخلیه مسدود است

چرا ماشین لباسشویی تکنوگاز صدا می دهد؟

 1. عدم تراز نبودم پایه
 2. ریختن بیش از حد لباس
 3. شفت، بلبرینگ، کاسه نمد دچار مشکل شده است

علت لک شدن لباسها پس از شست و شو؟

اگر لباس شما قبل از شستن لکه دارد و بعد از شستن لکه دارد. ممکن است لکه با شستشو با آب و مواد شوینده پاک نشود و نیاز به حلال داشته باشد، اما اگر این لکه ها بعد از شستشو ظاهر شد، ممکن است به دلیل نشت روغن از موتور واشر باشد، موتور ماشین لباسشویی باید سرویس شود تا مشکل برطرف شود.

شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید تمای نظرات و پیشنهادات خود را برای کامنت و با ما در جریان بگذارید.

https://www.fisherpaykel.com/vault/pdfs/pdf_usecares/HWM80-1403D_HWM70-1203D_UM.pdf
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...