Read more about the article نحوه تشخیص لوازم خانگی تقلبی
نحوه تشخیص لوازم خانگی تقلبی

نحوه تشخیص لوازم خانگی تقلبی

به گزارش تعمیرآل،به نقل از مشرق بازار لوازم خانگی در دو سال و نیم گذشته به دنبال افزایش قیمت ارز و خروج دو تولید کننده معروف لوازم خانگی کره‌ای بعد از اعمال تحریم‌های مجدد آمریکا علیه ایران همواره یکی از بازارهای پرتلاطم و پرتنش بوده است، به طوری که طی مدت مذکور؛ هر چند وقت یکبار به دلایل مختلف خبرساز می‌شود، مدتی بحث کمبود و نایاب بودن برخی انواع لوازم خانگی مطرح می‌شود، مدتی دیگر بحث گرانی افسار گسیخته، مدتی هم بحث رکود، قاچاق و ... مطرح می شود، این روزها هم موضوع فروش کالای تقلبی در کارتن های لوازم خانگی خارجی برندهای معروف  با چند برابر قیمت کالای اصلی مطرح است.

۰ دیدگاه
Read more about the article قیمت لوازم خانگی چگونه تعیین می‌شود؟
قیمت لوازم خانگی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت لوازم خانگی چگونه تعیین می‌شود؟

به گزارش تعمیرآل و به نقل از گسترش نیوز: حمیدرضا غزنوی درباره آخرین وضعیت تولید لوازم خانگی اظهار کرد: سه برابر نیاز بازار در صنعت لوازم خانگی سرمایه‌گذاری شده و با حذف و جمع آوری کالای قاچاق به راحتی تولیدات داخلی، بازار را تامین خواهند کرد.

۰ دیدگاه
Read more about the article نکات مهم در شست و شوی لباس نوزاد و کودک
نکات مهم در شست و شوی لباس نوزاد و کودک

نکات مهم در شست و شوی لباس نوزاد و کودک

یکی از مهم ترین دغدغه های مادرها،شست و شوی صحیح لباس نوزاد یا کودکان خود است. کودکان و نوزادان در سال های اولیه زندگی خود پوست حساس و نازکی دارند.مواد شیمیایی قوی و معطر باعث آلرژی و حساسیت در کودکان می شود.

۰ دیدگاه
Read more about the article نکات ایمنی هنگام استفاده از لوازم خانگی
نکات ایمنی هنگام استفاده از لوازم خانگی

نکات ایمنی هنگام استفاده از لوازم خانگی

زه استفاده لوازم خانگی ، زندگی را آسان تر  کرده است، اما اگر از آن ها به درستی استفاده نشود و هم چنین نکات ایمنی درمی‌آورد آن ها رعایت نشود، خطرات قابل توجه و در بعضی موارد جبران ناپذیری را به دنبال دارند. به طور مثال به گزارش کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی در ایالات متحده، هر سال بیش از 180 مورد برق گرفتگی،  31000 آتش سوزی و یا حوادث مرتبط به برق در منازل رخ می دهد، که تنها با رعایت نکات ایمنی استفاده از لوازم خانگی، می توان این حوادث را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

۰ دیدگاه