Read more about the article نحوه شستن لباس‌ها در همه‌گیری کرونا ویروس
نحوه شستن لباس‌ها(

نحوه شستن لباس‌ها در همه‌گیری کرونا ویروس

به گزارش تعمیرآل: از همه گیر شدن کرونا در دنیا چند ماهی بیشتر نمی‌گذرد ، متاسفانه در سطح جهانی و کشور ما ایران روزانه افراد بسیاری درگیر این بیماری هستند ، افرادی که به این بیماری مبتلا میشوند ، افرادی که با این بیماری مقابله میکنند و متاسفانه افرادی که توسط کرونا از بین میروند.

۰ دیدگاه
Read more about the article نکات مهم در شست و شوی لباس نوزاد و کودک
نکات مهم در شست و شوی لباس نوزاد و کودک

نکات مهم در شست و شوی لباس نوزاد و کودک

یکی از مهم ترین دغدغه های مادرها،شست و شوی صحیح لباس نوزاد یا کودکان خود است. کودکان و نوزادان در سال های اولیه زندگی خود پوست حساس و نازکی دارند.مواد شیمیایی قوی و معطر باعث آلرژی و حساسیت در کودکان می شود.

۰ دیدگاه
Read more about the article نکات ایمنی هنگام استفاده از لوازم خانگی
نکات ایمنی هنگام استفاده از لوازم خانگی

نکات ایمنی هنگام استفاده از لوازم خانگی

زه استفاده لوازم خانگی ، زندگی را آسان تر  کرده است، اما اگر از آن ها به درستی استفاده نشود و هم چنین نکات ایمنی درمی‌آورد آن ها رعایت نشود، خطرات قابل توجه و در بعضی موارد جبران ناپذیری را به دنبال دارند. به طور مثال به گزارش کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی در ایالات متحده، هر سال بیش از 180 مورد برق گرفتگی،  31000 آتش سوزی و یا حوادث مرتبط به برق در منازل رخ می دهد، که تنها با رعایت نکات ایمنی استفاده از لوازم خانگی، می توان این حوادث را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

۰ دیدگاه
Read more about the article ماشین لباسشویی در گذر زمان
ماشین لباسشویی در گذر زمان

ماشین لباسشویی در گذر زمان

با پیشرفت تکنولوژی در گذر زمان رفته رفته ابزار و ماشین آلات موجب آسانتر شدن کارهای روزمره انسان و البته تنل تر شدن او شده است! این دستگاه ها به مرور زمان در دسترس عموم مردم در جوامع مختلف قرار گرفت،یکی از این نوع ماشین ها و ابزارهای بسیارکارآمد ماشین لباسشویی می باشد.

۱ دیدگاه
Read more about the article کارشناسان و رعایت پرتکل های بهداشتی در ایام کرونا
کارشناسان و رعایت پرتکل های بهداشتی در ایام کرونا

کارشناسان و رعایت پرتکل های بهداشتی در ایام کرونا

با گذشت یک سال از شیوع ویروس کرونا در میان اقشار جوامع گوناگون در سراسر جهان و کاهش و شدت گرفتن این ویروس، همواره مردم کشور ایران با انواع گوناگون این ویروس در مقابله هستند، و رعایت تمامی موارد بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس امری الزامیست، اما با این وجود زندگی روزمره و انجام امور مختلف برای هر فردی ادامه خواهد داشت،

۰ دیدگاه
Read more about the article غرشدگی در بدنه لوازم برقی آشپزخانه
غرشدگی در بدنه لوازم برقی آشپزخانه

غرشدگی در بدنه لوازم برقی آشپزخانه

می دانیم که لوازم برقی آشپزخانه به منظور سهولت انجام امور روزانه همچون گرم کردن غذا، شست و شوی لباس ها، محافظت از فساد مواد خوراکی، پاکیزگی ظروف و... در طول شبانه روز در اختیار و مورد استفاده قرار می گیرند، این ابزار کاربردی علاوه بر آن که در انجام سریع کارها و صرفه جویی در زمان نقش حائز اهمیتی را دارند، در ظاهر و زیبایی محیط آشپزخانه ما نیز تاثیر بسزایی را خواهند گذاشت،

۱ دیدگاه