Read more about the article شفت بلبرینگ لباسشویی
شفت بلبرینگ لباسشویی

شفت بلبرینگ لباسشویی

بررسی شفت بلبرینگ لباسشویی (washing machine bearing shaft)در سایت تعمیراتی تعمیرآل.همانطور که می دانید لباسشویی یکی از مهمترین وسیله ها و علاوه بر آن یکی از پرکاربردترین وسیله ها می باشد که در همه خانه ها وجود دارد. این دستگاه به یک لوازم خانگی هوشمند و پیشرفته تبدیل شده است که با برنامه های شستشوی متنوع توانسته نظر تمامی مصرف کنندگان و مشتریان خود را جلب کند.

۰ دیدگاه
Read more about the article پولی لباسشویی
پولی لباسشویی

پولی لباسشویی

بررسی پولی لباسشویی (fuley washing machine)در سایت تعمیراتی تعمیر آل.همانطور که می دانید لباسشویی یک وسیله بسیار کاربردی است که در همه خانه ها برای شستن لباس ها مورد استفاده مصرف کنندگان خود قرار می گیرد. بهتر است بدانید که لباسشویی ها از قطعات زیاد و پیچیده تشکیل شده اند که هر کدام وظیفه بسیار مهمی را در عملکرد صحیح دستگاه دارند.

۰ دیدگاه
Read more about the article تسمه لباسشویی
تسمه لباسشویی

تسمه لباسشویی

بررسی تسمه لباسشویی(washing machine belt) در سایت تعمیراتی تعمیرآل..در  ماشین های لباسشویی تسمه قطعه ای است که موتور را به دیگ شستشو وصل میکند که یعنی در هنگام روشن شدن موتور  تسمه باعث چرخیدن دیگ شستشو میشود .

۰ دیدگاه
Read more about the article دیگ لباسشویی
دیگ لباسشویی

دیگ لباسشویی

بررسی دیگ لباسشویی(washing machine pot) و عوامل لرزش دیگ لباسشویی در سایت تعمیراتی تعمیرآل همانطور که مطلع هستید امروزه در همه خانه ها از ماشینهای لباسشویی هوشمند برای شستشوی لباس ها استفاده می شود یکی از وسیله هایی است که به صورت روزمره از آن استفاده میکنیم.

۰ دیدگاه
Read more about the article شیر برقی لباسشویی
شیر برقی لباسشویی

شیر برقی لباسشویی

ماشین لباسشویی از پر استفاده ترین لوازم خانگی است. ماشین لباسشویی دارای قطعات مختلفی است که یکی از مهمترین قطعات آن شیر برقی لباسشویی (Washing machine valve)یا همان شیر الکترونیکی است. این قطعه در واقع تأمین کننده آب مورد نیاز ماشین لباسشویی برای انجام فرایند شست و شوی لباس ها است.

۰ دیدگاه