You are currently viewing مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش

مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

همان گونه که می دانید شرکت های بزرگ و برندهای صاحب نام ماشین لباسشویی ها را در اوج کیفیت و خلاقیت طراحی و تولید می کنند. از همین رو همواره این سوال ذهن افراد را به خود درگیر می کند که بهترین و برترین برند ماشین لباسشویی برند می باشد؟ الجی، سامسونگ و یا بوش؟ کدام مدل برای استفاده مناسب تر است و کدام یک کارایی مورد نظر شما را دارا است؟ همه این موضوعات دست به دست هم دادند تا بر آن شویم که به مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ و بوش پرداخته و بدین ترتیب به ابهامات موجود در این زمینه پایان دهیم.


شمال تهران

22757216


جنوب تهران

33470163دفتر مرکزی

77516207


شرق تهران

77905201مرکز تهران

66487255


غرب تهران

44557438


مقایسه انواع ماشین لباسشویی بر اساس طراحی

جالب و در عین حال لازم است بدانید که طراحی و تولید ماشین های لباسشویی در سه نوع درب از بالا پرتابل، درب از بالا دوقلو و درب از جلو یا به عبارت دیگر تمام اتوماتیک صورت می پذیرد. این که کدام یک از این مدل ها را انتخاب کنید، کاملا به سلیقه تان بستگی دارد.

 • ماشین لباسشویی درب از بالا پرتابل که تحت عنوان سطلی نیز نام گذاری می شود، در قسمت بالای خود دارای دربی به منظور دستیابی به محفظه داخلی می باشد. این دسته از ماشین های لباسشویی تنها یک محفظه دارا می باشند که آب، لباس ها و مواد شوینده در همان محفظه ریخته شده و سپس کار شستشو انجام می شود.
 • ماشین لباسشویی های فوق الذکر که در اندازه های 3 تا 7 کیلوگرمی موجود می باشند، جزء نخستین ماشین های شستشو وارد شده به بازار هستند که ایرادات قابل توجهی نظیر مصرف بالای آب و ایجاد سر و صدای زیاد بر آن ها وارد می باشد. از جمله مهم ترین مزایای این دسته از ماشین های لباسشویی می توان به اشغال فضای بسیار کم، سبکی و سهولت در حمل و نقل اشاره کرد. ( اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خود دارید با ما تماس بگیرید )
 • ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو یکی دیگر از انواع ماشین های لباسشویی عرضه شده به بازار می باشد که در حال حاضر به کارگیری آن بسیار رایج می باشد. هنوز هم بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای شستشوی لباس های خود از این نوع ماشین که دارای دو محفظه جداگانه که یکی برای انجام عملیات شستشو و دیگری برای خشک کردن تعبیه شده است، استفاده نمایند. وقت گیر بودن شستشو و چروک شدن لباس ها از جمله حائز اهمیت ترین معایب این دسته از ماشین های لباسشویی می باشد.
 • لازم به ذکر است که ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک یا به عبارت دیگر درب از جلو بهترین و برترین ماشین های طراحی، تولید و عرضه شده به بازار می باشند. امکانات منحصر به فرد و در عین حال پیشرفته این دسته از ماشین لباسشویی ها آن ها را به یکی از محبوب ترین انواع لوازم خانگی تبدیل نموده است. لازم به ذکر است که پیشرفت این دسته از ماشین ها محدود نبوده و روز به روز شاهد افزودن قابلیت های ویژه ای به این وسایل هستیم. با انتخاب هر کدام از برندهای الجی، سامسونگ و بوش با یک سری از قابلیت های بی نظیر مواجه شده و شگفت زده می شوید.
 • اغلب ماشین های تمام اتوماتیک از هر برندی که باشند، سر و صدای کمی در حین انجام عملیات شستشو ایجاد نموده و انرژی کمی مصرف می کنند. این وسایل لباس های چرک شما را تحویل گرفته و پس از شستشو به بهترین نحو ممکن آن را خشک شده و صاف به شما تحویل می دهند. همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، ماشین لباسشویی های مذکور تمام اتوماتیک بوده و از همین رو دیگر نیازی نیست که شما در روند شستشو دخالت کنید.
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش


موتور یکی از مهم ترین قطعات به کار گرفته شده در وسایل برقی است که عملکرد درست یا نادرست وسیله مورد نظر از آن ناشی می شود. بی شک عمر بالای موتور مورد استفاده در ساختار ماشین لباسشویی موجب افزایش عمر و ماندگاری آن شده و کیفیت بالای آن را تضمین می نماید.

موتور به کار گرفته شده در ساختار ماشین های لباسشویی برندهای گوناگون در دو نوع تسمه ای و بدون تسمه تولید می گردند. گفتنی است که میزان لرزش و صدای ایجاد شده در زمان شستشو با ماشین لباسشویی تسمه ای قابل توجه می باشد. علت این امر ارتباط بین موتور و دیگ با استفاده از تسمه می باشد. البته استفاده از این نوع موتورها در ماشین لباسشویی های امروزی چندان رایج نبوده و غالبا استفاده از موتورهای فاقد تسمه متداول شده است.

موتورهای بدون تسمه یا به عبارت دیگر گیربکسی نخستین بار در شرکت الجی و پس از آن در کمپانی سامسونگ مورد استفاده قرار گرفتند. از آن پس کلیه شرکت های سازنده ماشین لباسشویی به استفاده از این نوع موتور روی آوردند.
موتورهای گیربکسی دارای صدای بسیار ناچیز بوده و حذف قطعات اضافی در ساختار آن ها موجب کاهش چشمگیر سایش شده است. این کار زمینه ای را فراهم ساخته است که ضمن کاهش چشمگیر سر و صدای موتور، عمر آن نیز به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. بر اساس موتور باید گفت لباسشویی بوش از دسته دستگاه هایی است که به ندرت موتور آن نیاز به تعمیر خواهد داشت. البته اگر مشکلی برای موتور بوش نیز به وجود آید اغلب با تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط متخصصان خبره، مشکل قابل حل است.


گفتنی است که تکنولوژی مذکور باعث کاهش مصرف انرژی، افزایش تعداد دور موتور، شستشوی عالی، خشک کنندگی بیشتر و… شده است. به همین دلیل خرید ماشین لباسشویی گیربکسی با استقبال فراوانی از سوی مردم رو به رو شده است.

تعمیرآل
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش

بهترین برند لباسشویی کدام است؟


الجی، سامسونگ و بوش سه کمپانی خوش نام تولید کننده ماشین لباسشویی هستند که رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند. تصمیم گیری در این مورد که کدام یک از این برندها در مقایسه با دو برند دیگر برتر می باشد، بسیار سخت است. چرا که مقایسه آن ها با یکدیگر شما را با دنیایی از شگفتی های ریز و درشت رو به رو می کند. بنابراین تصمیم گرفته ایم که برخی از ویژگی های این دسته از ماشین لباسشویی ها را با یکدیگر مقایسه نموده و بدین ترتیب تصمیم گیری را تا حدودی برای شما ساده سازیم. 


مصرف انرژی


همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، موتورهای گیربکسی مورد استفاده در ماشین لباسشویی های امروزی مصرف انرژی آن ها را تا حد زیادی کاهش داده است. بنابراین به کارگیری بلند مدت آن تاثیر چندانی در میزان انرژی مصرفی شما نخواهد داشت. کلیه ماشین لباسشویی های تولید و عرضه شده توسط سه برند الجی، سامسونگ و بوش از این مزیت بهره می برند. در نتیجه به لحاظ مصرف زیاد انرژی مشکل ساز نیستند.

مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش


طراحی ظاهری

اگر چه کارایی یک ماشین لباسشویی در مقایسه با ظاهر آن از اهمیت بیشتری برخوردار است، اما بیشک بسیاری از افراد به دنبال دستگاهی هستند که زیبایی آشپزخانه آن ها را دو چندان نماید. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط کمپانی های بزرگ الجی، سامسونگ و بوش در زیباترین حالت ممکن طراحی شده اند و همه آن چه یک دستگاه برای زیبایی نیاز دارد، دارا می باشند.
 

مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش
مقایسه بین سه برند ماشین لباسشویی الجی، سامسونگ و بوش

برنامه شستشو

وجود برنامه های شستشوی گوناگونی که در ماشین لباسشویی های امروزی تعبیه شده است، شرایطی را فراهم ساخته است که عملیات شستشو در عین دقت و کیفیت صورت بپذیرد. در حال حاضر برترین برندهای عرضه کننده ماشین لباسشویی محصولاتی با برنامه های فراوان طراحی و تولید نموده اند. بنابراین افراد می توانند با توجه به نیاز خود نسبت به خرید ماشین لباسشویی مناسب و مورد نیاز اقدام نمایند.

برای مقایسه بهتر سه برند سامسونگ، ال جی و بوش، خواندن مطالب زیر مفید خواهد بود:

راهنمای استفاده از لباسشویی سامسونگ

راهنمای استفاده از لباسشویی بوش

راهنمای استفاده از لباسشویی ال جی


سوالات متداول ( FAQ )

 • لباسشویی بوش بهتر است یا ال جی و سامسونگ؟

  لباسشویی بوش یکی از بهترین برندهای آلمانی در بازار است که عمر قطعات بسیار بالا و کیفیت بسیار خوبی نسبت به سایر رقبای خود دارد اما هزینه تعمیرات و خرید آن نسبت به بقیه برندها بیشتر است. ال جی و سامسونگ نیز تنوع زیادی در بازار دارند و قابلیت های شست و شوی متنوعی که دارند به امتیاز آن ها افزوده است.

 • تفاوت لباسشویی بوش با برندهای کره ای در چیست؟

  کیفیت بالای قطعات لباسشویی بوش؛ دارا بودن قابلیت شست و شوی 15 دقیقه ای، ظاهر زیبا و کارکرد آسان آن ، عمرطولانی دستگاه و قطعات با کیفیت از مزایای است که برند “بوش” را از سایر برندهای موجود در بازار متمایز کرده است

 • از لحاظ قیمت و کیفیت، لباسشویی بوش بهتر است یا ال جی و سامسونگ؟

  از لحاظ قیمت مسلما برندهای کره ای ماننده ال جی و سامسونگ بصرفه تر هستند زیرا هم قیمت کمتری نسبت به رقبای آلمانی خود دارند هم هزینه تعمیرات کمتری به دنبال دارند البته قیمت لباسشویی های سامسونگ از لباسشویی های ال جی بالاتر میباشد. با تمام این ها در نظر داشته باشید اعتبار لباسشویی بوش از دیگر برندها بالاتر است.جالب است بدانید که سه برند برتر تولید کننده ماشین لباسشویی، الجی، سامسونگ و بوش، با تعبیه قابلیت های بی نظیر بسیاری توانسته اند امکان شستشوی منحصر به فرد را برای استفاده کنندگان فراهم سازند.
تعمیر آل، با هدف رفع مشکل خرابی لوازم خانگی شما و انتقال آن به متخصصین راه اندازی گردیده است و آمادگی دارد بهترین خدمات را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه نماید.

5 1 رای
نمره تعمیرآل چند؟
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها