You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی هاردستون در تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون

نمایندگی تعمیر لباسشویی هاردستون در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی هاردستون در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی هاردستون بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی هاردستون آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی هاردستون در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

باما برای تعمیر لباسشویی هاردستون (Hardstone washing machine repair)در سایت تعمیرآل همراه باشید. همانطور که مطلع هستید لباسشویی یک وسیله هوشمند و پیشرفته می باشد که با قابلیت های ویژه و منحصر به فردی که دارد توانسته نظر تمامی مصرف کنندگان خود را جلب کند و امروزه در همه خانه ها برای شستن البسه از ماشین های لباسشویی استفاده می شود. ماشین های لباسشویی دارای چند برنامه شستشو می باشند و می توانند هر لباسی را با هر جنسی بشویند و هیچ آسیبی به لباس شما وارد نخواهد شد.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


تعمیر لباسشویی هاردستون

در بازار انواع و مدل های مختلف از ماشین لباسشویی وجود دارد که بسته به هزینه و نیاز خود می توانید آنها را خریداری کنید. یکی از مدل های معروف و برند های معروف در ایران ماشین لباسشویی هاردستون میباشد.

لباسشویی هاردستون طرفداران و مشتریان زیادی دارد و گزینه مناسبی برای خرید لباسشویی میباشد. در این مقاله می‌خواهیم درباره تعمیر لباسشویی هاردستون و همچنین درباره نکات این لباسشویی اطلاعاتی را به شما بگویم.پس ما با همراه باشید.

نمایندگی قطعات لباسشویی هاردستون

این طبیعی است که پس از سالها استفاده از لباسشویی ممکن است دستگاه شما دچار خرابی و یا نقص فنی گردد که باعث می شود در عملکرد کلی لباسشویی هاردستون اختلال وارد شود. زمانی که لباسشویی شما دچار هر نوع ایرادی شد حتماً باید به یک متخصص حرفه ای در این زمینه بگویید تا لباسشویی شما را تعمیر کند. در هنگام تعمیر لباسشویی هاردستون ممکن است تعمیرکار متوجه آن شود که یکی از قطعات اصلی لباسشویی خراب و معیوب شده است.

زمانی که قطعه ای در لباسشویی خراب شود حتماً باید در کوتاهترین زمان تعویض گردد تا مشکل لباسشویی هاردستون حل شود. شما باید از قطعات با کیفیت و اصل و همچنین فابریک استفاده کنید زیرا اگر از قطعات فیک و بی کیفیت استفاده کنید ممکن است به دستگاه شما آسیب برسد و علاوه بر آن عمر لباسشویی هاردستون کاهش می یابد.

قطعات لباسشویی هاردستون را از نمایندگی لباسشویی هاردستون تهران خریداری نمایید. علاوه بر آن بهتر است بدانید که این مجموعه می‌تواند قطعات فابریک را به شما عزیزان ارائه دهد.

مطالب پیشنهادی: نحوه از بین بردن لکه لباس  
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون
مرکز تعمیر لباسشویی هاردستون

عیب یابی لباسشویی هاردستون

در بعضی از مواقع ممکن است لباسشویی هاردستون شما دچار خرابی و یا نقص فنی گردد که حتما باید در کوتاه ترین زمان نسبت به تعمیر لباسشویی هاردستون اقدام کنید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم درباره خرابی های مهم که ممکن است برای لباسشویی هاردستون شما رخ دهد صحبت کنیم.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

اولین دلیلی که باعث میشود ماشین لباسشویی هاردستون روشن نشود این است که جریان برق دستگاه شما ایراد دارد. پس در اولین مرحله شما باید بررسی کنید که آیا برق به ماشین لباسشویی هاردستون می رسد یا خیر. در در این مرحله شما باید پریز برق را که ماشین لباسشویی به آن متصل است چک کنید. اگر از آن مطمئن شدید که پریز مشکل دارد می توان نتیجه گرفت که سیم کشی ساختمان شما به مشکل برخورده است و پریز نمی تواند جریان برق را عبور دهد.

اما در بعضی از مواقع ممکن است پریز برق داشته باشد و همچنین زمانی که لباسشویی را به آن متصل میکنید روشن نمی شود. در این مواقع باید از یک مولتی متر کمک بگیرید تا متوجه آن شوید که برق در دستگاه وجود دارد یا خیر. مشکلات برق و خرابی های مربوط به این حوزه بسیار خطرناک و جدی میباشد پیشنهاد می‌شود در این مواقع از یک متخصص و تکنسین در این حوزه برای تعمیر لباسشویی هاردستون کمک می گیرید.

موتور ماشین لباسشویی خراب شده است

تمامی ماشین های لباسشویی دارای یک موتور برای چرخش دیگ می باشند. علاوه بر آن بهتر است بدانید که در لباسشویی هایی که ظرفیت بیشتری دارند از موتورهای استفاده می کنند که قابلیت معکوس شدن دارند بدین صورت کار می‌کند که در دو جهت می چرخد. اگر متوجه آن شد که موتور لباسشویی هاردستون کار نمی کند حتماً باید آن را به یک متخصص نشان دهید.

موتور ماشین لباسشویی هاردستون دارای یک سیستم حفاظتی می باشد که زمانی که بیش از اندازه و استاندارد گرم میشود توسط آن سیستم خاموش میشود و بعد از خنک شدن دوباره اجازه میدهد که موتور کار کند‌. این سیستم به موتور لباسشویی هاردستون کمک می کند که نسوزد. اما اگر موتور بیش از اندازه داغ کند و خاموش نشود ممکن است پس از گذشت چند ثانیه بسوزد و در این مواقع دیگر دستگاه روشن نخواهد شد.

خراب بودن سوئیچ درب ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی دارای یک قطعه به نام سوئیچ درب می باشند و وظیفه آن را دارند که باز بودن و یا بسته بودن درب را به برد دستگاه انتقال دهند. در زمانی که درب ماشین لباسشویی هاردستون باز باشد این خبر توسط سوئیچ درب به برد انتقال می‌یابد و برد مانع روشن شدن ماشین لباسشویی می گردد.

این یک سیستم حفاظتی است که کمک می کند آب از ماشین لباسشویی خارج نشود. بنابراین اگر این سوئیچ خراب شده باشد ممکن است برد تشخیص بسته یا باز بودن درب را ندهد و در این مواقع ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد تا مشکل این قطعه برطرف شود.

دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

اولین دلیلی که باعث میشود دیگ ماشین لباسشویی هاردستون نچرخد، این است که ماشین لباسشویی شما بیش از اندازه  پر شده است. پس میتوان نتیجه گرفت که اگر حجم لباسها در ماشین لباسشویی زیاد باشد باعث میشود که دیگ آن سنگین شود و در نتیجه ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد.

اگر هم ماشین لباسشویی روشن شود ممکن است ماشین لباسشویی تعادل نداشته باشد و ممکن است به قطعات اصلی ماشین لباسشویی آسیب برسد و باعث سوخته شدن آنها شود. توصیه ما این است که لباس های خود را به اندازه در ماشین لباسشویی قرار دهید تا هیچ مشکلی برای آن پیش نیاید. اگر نتوانستید مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید برای تعمیر لباسشویی هاردستون با ما در تماس باشید.

ریست لباسشویی هاردستون

در مواقعی که متوجه آن می‌شوید که ماشین لباسشویی به درستی کار نمیکند و اختلال در عملکرد آن به وجود آمده است میتوانید با یک ریست ساده مشکل خود را حل کنید. در بعضی از مواقع با ریست کردن ماشین لباسشویی مشکل شما حل خواهد شد و نیاز به تعمیر کار ندارید.

برای ریست کردن ماشین لباسشویی هاردستون ابتدا باید کلید های ۳-۵-۳-۵ را به ترتیب فشار دهید. ترتیب فشار دادن این کلیدها را رعایت کنید و پس از انجام این مرحله منتظر بمانید تا E001 در صفحه نمایش نمایان شود.

پس از انجام دادن مرحله قبلی نوبت به زدن کلید یک می رسد.کلید ۱ را یک بار فشار دهید تا E02 نمایان شود.

سپس شما باید کلید استارت ماشین لباسشویی هاردستون را برای دو بار بزنید تا ارور و کد دستگاه شما نمایش داده شود.

بعد از انجام مراحل فوق نوبت به آن می رسد که کلید ۲را به مدت ۴ ثانیه نگه دارید تا ماشین لباسشویی هاردستون شما ریست شود. اگر همچنان موفق به تعمیر لباسشویی هاردستون نبودید می توانید تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون را به ما بسپارید.

فرم درخواست تماس

کد خطای لباسشویی هاردستون

زمانی که ماشین لباسشویی شما خراب میشود با ارائه یک کد و ارور به شما می گوید که چه مشکلی برایش پیش آمده است. این ارور ها و خطا ها به شما کمک می کند تا در کوتاهترین زمان بتوانید لباسشویی هاردستون را تعمیر کنید. در ادامه می خواهیم به کد و خطاهای معروف در لباسشویی هاردستون اشاره کنیم.

کد خطای E11 در لباسشویی هاردستون

زمانی که این کد در صفحه نمایش شما به نمایش در آمد بدانید که هیدروستات لباسشویی شما دچار خرابی و نقص فنی شده است. علاوه بر آن ممکن است این مشکل از برد لباسشویی شما هم باشد که باید بررسی شود. در زمان این خرابی بهتر است برای تعمیر لباسشویی هاردستون از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

کد خطای E21 در لباسشویی هاردستون

زمانی که این کد به نمایش درآمد بدانید که این مشکل از تخلیه آب می باشد. زمانی که روند تخلیه آب در ماشین لباسشویی هاردستون به مشکل بر بخورد و آب به خوبی تخلیه نشود این کد به نمایش در می آید و لباسشویی شما را از روی خرابی آگاه می کند. بهتر است بدانید که در این مواقع ممکن است پمپ تخلیه لباسشویی سوخته باشد همچنین اگر در برد دستگاه مشکلی پیش آمده باشد ممکن است این اتفاق رخ دهد.

CTA

تعمیر لباسشویی هاردستون

کد خطای E31 در لباسشویی هاردستون

زمانی که این کد را در صفحه نمایش مشاهده کردید بهتر است بدانید که این مشکل از میکروسوئیچ لباسشویی شما می باشد. اگر میکروسوئیچ لباسشویی هاردستون خراب شده باشد این کد به نمایش در می آید که حتماً باید آن را تعمیر کنید. بهتر است این خرابی را به نمایندگی لباسشویی هاردستون تهران بسپارید.

کد خطای E33 در لباسشویی هاردستون

خراب شدن سنسور دما در لباسشویی هاردستون باعث می‌شود که این کد در صفحه نمایش دیده شود. سنسور دما یکی از مهمترین قطعات داخلی لباسشویی محسوب می شود و حتماً باید تعمیر گردد. در این مواقع با تعویض سنسور دما مشکل لباسشویی هاردستون شما حل می شود ولی اگر همچنان مشکل حل نشد برای تعمیر لباسشویی هاردستون با ما در تماس باشید.

مطالب پیشنهادی:نحوه شستن فرش با لباسشویی  

کد خطای E34 در لباسشویی هاردستون

سنسور المنت یکی از مهم‌ترین قطعات لباسشویی هاردستون می باشد که اگر این سنسور خراب شده باشد این خطا به نمایش در می آید. این سنسور باید توسط تعمیرکار بررسی شود و اگر خراب بود حتماً آن را تعویض کنید.

کد خطای E35 در لباسشویی هاردستون

در این مواقع حتماً ترمیستور لباسشویی باید بررسی شود و اگر نیاز بر این بود که تعویض گردد حتما آن را تعویض کنید.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون
مرکز تعمیر لباسشویی هاردستون

برد لباسشویی هاردستون

برد لباسشویی هاردستون یکی از قطعات اصلی لباسشویی هاردستون میباشد. تمامی دستورات برای کار کردن لباسشویی از سوی برد ارسال میشود و اگر به هر دلیلی برد لباسشویی هاردستون خراب شده باشد باعث میشود که لباسشویی هاردستون از کار بیفتد و دیگر لباسشویی روشن نمی شود.

دلایل و عوامل زیادی در خرابی برد لباسشویی هاردستون وجود دارد. اولین دلیلی که باعث میشود برد لباسشویی بسوزد و یا خراب شود این است که جریان برق باعث وقوع این مشکل شده است.

برد لباسشویی از فیوز و قطعات کوچک تشکیل شده است که اگر جریان برق نوسان داشته باشد باعث می شود که آن ها بسوزد و در نتیجه برد خراب میشود.

دومین دلیل خرابی برد مربوط به عمر مفید آن میباشد. ممکن است پس از سالها استفاده از لباسشویی برد آن خراب شود و عمر مفید آن به اتمام رسیده باشد.

اگر برد لباسشویی شما خراب شود برنامه های شستشو به درستی اجرا نمی شود و در بیشتر مواقع لباسشویی اصلاً کار نمی کند. همچنین با خراب شدن برد لباسشویی پنل دستگاه شما هم کار نمیکند. علاوه بر آن خاموش شدن ناگهانی لباسشویی هاردستون یکی دیگر از خرابی های برد می باشد. در این مواقع حتماً به تعمیر لباسشویی هاردستون اقدام کنید.

در صورت پیش آمدن همچنین مشکلاتی تعمیرکاران مجرب تعمیرآل در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر لباسشویی هاردستون از دستگاه شما بازدید کرده و عمل عیب یابی را انجام میدهند.

چرا لباسشویی هاردستون آب را تخلیه نمیکند؟

بعد از اتمام شستشو شد متوجه آن شوید که ماشین لباسشویی هاردستون نمی تواند آب را تخلیه کند. اگر این اتفاق برای لباسشویی شما رخ دهد می توان نتیجه گرفت که پس از شستشو آب کثیف در دیگ لباسشویی باقی مانده است و دیگ پر از آب است. در این مواقع اگر آب لباسشویی تخلیه نشد از محل تخلیه اضطراری استفاده کنید تا بتوانید مشکل لباسشویی خود را حل کنید.

اولین دلیل وقوع این مشکل مربوط به شلنگ تخلیه لباسشویی هاردستون می باشد. چنانچه شلنگ تخلیه به هر دلیلی مسدود شده باشد باعث می شود که آب به خوبی از آن خارج نشود و در نتیجه در تخلیه آب به مشکل برمی خورد. ممکن است جسم خارجی در شلنگ تخلیه گیر کرده باشد و باعث وقوع این مشکل میشود.

همچنین در این مواقع چک کنید که شلنگ تخلیه لباسشویی پیچ نخورده باشد. دومین دلیل وقوع این مشکل مربوط به پمپ تخلیه ماشین لباسشویی هاردستون میباشد. پمپ تخلیه وظیفه آن را دارد که آب کثیف را مکش کند و با استفاده از شلنگ خارج کند. ممکن است در بعضی از مواقع این پدر سوخته باشد که باعث وقوع این مشکل میشود. در این مواقع حتماً برای تعمیر لباسشویی هاردستون اقدام کنید.

تعمیر لباسشویی هاردستون

درب ماشین لباسشویی هاردستون باز نمیشود؟

درب ماشین لباسشویی هاردستون دارای یک سنسور می باشد که وظیفه آن را دارد که باز و بسته بودن درب را به برد لباسشویی انتقال دهد. اگر درب لباسشویی باز باشد برد اجازه کار کردن لباسشویی را نمی دهد تا زمانی که درب به درستی بسته شود.

اگر متوجه آن شد که درب لباسشویی باز نمی شود به این نکته توجه کنید که به احتمال فراوان آب در دیگ لباسشویی باقی مانده است و آب به طور کامل تخلیه نشده است و باعث می شود درب باز نشود.

علت بعدی مربوط به خراب بودن قفل درب ماشین لباسشویی هاردستون میباشد.

همچنین ممکن است لولا های درب ماشین لباسشویی خراب شده باشند که باعث وقوع مشکل می شود و علاوه بر آن ممکن است دستگیره لباسشویی هاردستون شکسته شده باشد. در این حالت حتما باید تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون را به نمایندگی لباسشویی هاردستون تهران بسپارید. پس برای تعمیر لباسشویی هاردستون با ما در تماس باشید.


سوالات متداول (FAQ)

ببخشید شما دستگیره در لباسشویی دارید ؟

بله ما تمام قطعات لباسشویی موجود داریم

علت تخلیه نکردن آب چیست؟

درب ماشین را باز کنید . یا شیلنگ تخلیه رو عوض کنید.یا مسدود شدن فیلتر پمپ

علت خشک نکردن ماشین چیست؟

نوسانات برق میتواند باشد .مشکل برد . خرابی موتور .قرار دادن لباس بیش از حد در ماشین .ایراد در تخلیه آب

نتیجه گیری

در این مقاله به روش های عیب یابی و آموزش و تعمیر لباسشویی هاردستون پرداختیم . و راه حل های آسان را در اختیار شما قرار دادیم . تا دیگر مشکلی در لباسشویی شما پیش نیاید . جهت هماهنگی و آموزش کامل لباسشویی و اعزام سرویس کار با مراجعه به سایت تعمیرال و یا از طریق تماس با ما در ارتباط باشید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...