You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران Samsung
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران Samsung

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران SAMSUNG ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یک کار تخصصی است و ایرادات کوچک و جزئی در ماشین های لباسشویی سامسونگ را نباید نادیده گرفت، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


در این مقاله قصد داریم تمامی مشکلات و تعمیر لباسشویی سامسونگ (Samsung washing machine repair) را برایتان شرح دهیم. با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران همراه باشید.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

در مقاله زیر رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ و راه حل های عیب یابی آورده شده است. با این حال، بیشتر مشکلات در تعمیر لباسشویی سامسونگ که مشاهده شده است مربوط به عدم چرخش درام، خرابی پمپ تخلیه، نشت آب، قفل معیوب در و روشن نشدن ماشین لباسشویی است.

ریست کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

وقتی مشکلی در ماشین لباسشویی شما پیش می آید، ممکن است فکر کنید تنها چیزی که نیاز است، تنظیم مجدد (Reset) است. در بسیاری از مواقع، مشکلات یا اشکالات جزئی ممکن است با تنظیمات مجدد برطرف شوند، اما در صورت بازگشت مشکل، عیب یابی بیشتر و تعمیر لباسشویی سامسونگ لازم است. با این حال، بسته به اینکه چه مشکلی برای لباسشویی شما پیش آمده، مطالب زیر را مطالعه کنید تا نحوه Reset لباسشویی سامسونگ و زمان استفاده از آن را یاد بگیرید، و بدانید اگر تنظیمات مجدد کمکی نکرد، چه کاری باید انجام دهید.

ماشین لباسشویی خود را ریست کنید

ابتدا دستگاه را از برق بکشید، مدتی صبر کنید تا شارژ الکتریکی از ماشین لباسشویی خارج شود (معمولاً حداکثر ۱ تا ۵ دقیقه) و سپس آن را روشن کنید. توجه داشته باشید که ریست کردن دستگاه تنها مشکلات نادری می تواند به تنهایی حل کند. با این حال، اغلب اوقات اینطور نیست، و برای حل آن باید مشکلی را که دارید عیب یابی و تعمیر کنید.

خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

چه زمانی باید دستگاه ریست شود و چه زمانی نباید ریست شود

نمایان شدن کد خطا به این معنی است که ماشین لباسشویی شما مشکل فنی دارد. با تنظیم مجدد (reset) ماشین لباسشویی، تمام کدهای خطا از حافظه آن پاک می شود، اما این کل، مشکل پیش آمده را برطرف نمیکند و دستگاه شما همچنان با ایراد فنی باقی میماند.

به عنوان مثال، یک خطای ۴E یا ۴C نشان میدهد که آب داخل ماشین لباسشویی پر نمی شود. اگر شیرهای دستگاه به آب گرم متصل نباشد اما سعی کند از آب گرم استفاده کند، این خطا ممکن است رخ دهد. انجام ریست ممکن است به طور موقت ماشین لباسشویی را دوباره فعال کند، اما کد خطا در نهایت باز می گردد زیرا مشکل از ریشه رفع نشده است.

نشت آب از ماشین لباسشویی

در طول چرخه شستشو، اغلب نشتی وجود دارد و این مورد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در این مورد، دوباره بررسی کنید که درب به درستی بسته شده باشد و از محکم بودن اتصالات شلنگ اطمینان حاصل کنید . همچنین اتصال شلنگ تخلیه به سیستم تخلیه را بررسی کنید زیرا اغلب باعث نشتی در واشر می شود. استفاده بیش از حد یا نادرست از مواد شوینده که باعث کف زیاد می شود نیز ممکن است منجر به نشتی شود.

بنابراین، مقدار مواد شوینده را کاهش دهید یا برای تشخیص مشکل واقعی، یک مارک شوینده دیگر را امتحان کنید. اگر ماشین لباسشویی شما در طول چرخه شستشو آب زیادی مصرف کند، می تواند باعث نشتی در خطوط داخلی ماشین نیز شود. بنابراین، سعی کنید سطح آب را پایین بیاورید تا از سوراخ شدن لوله های تخلیه جلوگیری کنید. 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

باقی ماندن مواد شوینده در جا پودری

این مشکل زمانی رخ می دهد که فشار آب کافی برای شستشوی کامل مواد شوینده وجود نداشته باشد. اگر از مواد شوینده قدیمی در دستگاه استفاده می‌کنید، می‌تواند باعث انسداد دیسپنسر نیز شود. بنابراین، ممکن است نیاز به تمیز کردن مناسب جا پودری مواد شوینده داشته باشید.

چگونه جا پودری لباسشویی سامسونگ تمیز کنیم

مراحل زیر را برای تمیز کردن کشوی جا پودری مواد شوینده در واشر های سامسونگ بررسی کنید.

جا پودری لباسشویی سامسونگ
 1. ابتدا کشوی مواد شوینده را باز کنید.
 2. یک اهرم آزاد کننده (A) در داخل کشو وجود خواهد داشت، فشار دهید.
 3. همزمان با فشار دادن کشوی مواد شوینده آن را بیرون بکشید.
 4. پس از آن، راهنمای مایع شوینده (اختیاری) و بخش نرم کننده را از کشو خارج کنید.
 5. حالا تمام قسمت ها باید زیر آب جاری شسته شوند.
 6. انسداد کشوی مواد شوینده را با یک مسواک قدیمی تمیز کنید.
 7. اکنون راهنمای مایع شوینده و بخش نرم کننده را محکم به کشوی مواد شوینده فشار دهید.
 8. در نهایت، کشوی مواد شوینده را به عقب برگرداند.

کد های خطای ماشین لباسشویی سامسونگ

استفاده از ماشین لباسشویی برای سهولت در شستن لباس ها بسیار راحت است. اما، کد های خطایی که بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود ممکن است خسته کننده باشد. این کد های خطا نشان می دهد که لباسشویی شما مشکلی دارند که باید آن را برطرف کنید. با این حال، اگر معنای این کد های خطا را ندانید، می‌تواند کار سختی باشد.

قبل از شروع هر تعمیری مطمئن شوید که دستگاه خود را خاموش کرده اید و آن را از برق جدا کرده اید.

نکنه
۵E ،SE OE
SUD ۵E
LE HE2

۵E ،SE مشکلات تخلیه

اگر دستگاه شما در تخلیه آب مشکل داشته باشد، این خطا رخ می دهد. دکمه شروع (start) را فشار دهید تا دستگاه مجدداً تنظیم شود تا دوباره تلاشی برای تخلیه داشته باشد. اگر این بار هم موفقیت آمیز نبود، ممکن است مشکلی در سیستم زه کشی ایجاد شود که ناشی از:

” گیر کردن یک سکه یا سایر ضایعات باقی مانده در جیب لباس ها که در هنگام شست و شو در فیلتر گیر می کند.” (حتما این موانع باید برداشته شود تا دستگاه بتواند دوباره آزادانه تخلیه کند.)

SUD کف بیش از حد

این ارور زمانی روی صفحه نمایشگر لباسشویی سامسونگ شما نمایان میشود که از پودر و مواد شوینده زیادی استفاده کرده باشید. رفع این ارور نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ دارد.

LE، سطح آب پایین در طول شست و شو

افت سطح آب می تواند به دلیل نشتی در وان لباسشویی یا خط تخلیه که نادرست نصب شده باشد که می تواند آب را از واشر خارج کند. خط تخلیه را دوباره نصب کنید و دوباره پر کنید.

OE، سرریز یا سطح آب بسیار بالا

دیگ لباسشویی که بیش از حد پر می شود معمولاً به دلیل دریچه های ورودی آب است که جریان آب را به درستی قطع نمی کنند. مجموعه شیر ورودی آب را باید تعویض کنید.

۵E خطای تخلیه اولیه

این خطا یکی از رایج‌ ترین مشکلاتی است که صاحبان ماشین لباسشویی با آن مواجه می‌ شوند و ممکن است به دلیل مسدود شدن یا فرسودگی خط لوله ایجاد شود. در موارد جدی تر، ممکن است یک مشکل الکتریکی نیز باشد، بنابراین بررسی لوله نیز توصیه می شود، اما ممکن است لازم باشد با یک تکنسین تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

HE2 خطای خشک کن

این مشکل در موارد خاصی قابل حل است، اما من دوباره توصیه می کنم با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما کمک کند. ممکن است بتوانید راهنماهایی را به صورت آنلاین پیدا کنید که این روند را تشریح می کند، اما تلاش برای انجام آن به تنهایی ممکن است باعث آسیب بیشتر شود، بنابراین با یک متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی:

خطای ماشین لباسشویی سامسونگ
خطای ماشین لباسشویی سامسونگ

علت باز نشدن درب لباسشویی سامسونگ

درب ماشین لباسشویی شما برای جلوگیری از خروج آب قفل می شود. اگر درب دستگاه تان قفل نمیشود موارد زیر را مطالعه و بررسی کنید، در صورتی که به نتیجه ی مطلوب نرسیدید حتما با یک تعمیرکار متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

بررسی کنید که قفل کودک فعال نیست

در بیشتر لباسشویی های سامسونگ درب از جلو، قفل کودک به طور احتمالی فعال میشود؛ این عمل جهت جلوگیری از باز کردن درب و آسیب احتمالی و ناخواسته توسط کودکان است. در مقاله قفل کودک لباسشویی سامسونگ بیشتر به نحوه رفع این مورد پرداخته ایم.

بررسی کنید که چرخه شستشو کامل تمام شده باشد

مطمئن شوید که تایمر منقضی شده است و آب کاملا تخلیه شده است. اگر نیاز به لغو چرخه دارید، شروع/مکث (start/pause) را لمس کنید . وقتی یک چرخه کامل شد باید چند نکته را در نظر داشت.

 1. ممکن است چند لحظه طول بکشد تا مکانیزم قفل درب باز شود.
 2. مطمئن شوید که چراغ قفل درب خاموش است. این چراغ پس از تخلیه ماشین لباسشویی خاموش می شود.
 3. اگر ماشین لباسشویی پس از تامین آب متوقف شود، تا زمانی که یک دقیقه نگذرد نمی توان درب را باز کرد.

اصرار برای باز کردن درب دستگاه، تا زمانی که شست و شو به پایان نرسیده و قفل کودک فعال است؛ تنها باعث شکستن میکروسوئیچ و دستگیره درب لباسشویی شما میشود.

نکته

شلنگ اضطراری را تخلیه کنید

شلنگ تخلیه اضطراری در مجاورت فیلتر پمپ (که فیلتر زباله نیز نامیده می شود) قرار دارد. برخی از مدل های قدیمی لباسشویی های درب از جلوی سامسونگ، فاقد فیلتر پمپ یا شلنگ تخلیه اضطراری هستند. هنگامی که شلنگ تخلیه اضطراری دیگر آب ندارد، دستگاه را خاموش کرده و دوباره روشن کنید. این بار درب باید باز شود.

درخواست خدمات

قدم آخر ثبت سفارش برای تعمیر لباسشویی سامسونگ است. در نظر داشته باشید هر چقدر با دست کاری اضافه سعی به باز شدن درب دستگاه تان داشته باشید، آسیب بیشتری به لباسشویی شما وارد میشود. متخصصین تعمیرآل، ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی تماس های شما برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ هستند.

فرم درخواست تماس

عدم چرخش مخزن لباسشویی سامسونگ

از دیگر مشکلات رایجی که ممکن است برای لباسشویی سامسونگ شما به وجود بیاید؛ نچرخیدن درام آن است. نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می تواند ناشی از چند عامل باشد. اغلب برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در این مورد، مجبور به باز کردن بدنه لباسشویی و بررسی دقیق آن می باشد. عواملی که باعث خرابی در چرخش دیگ لباسشویی می شوند، شامل موارد زیر است

میزان لباس و ظرفیت اصلی لباسشویی

وقتی میزان لباس های داخل لباسشویی بیشتر از حد معقول و ظرفیت دستگاه باشد؛ تعادل و مکان صحیح دیگ دچار اختلال شده و موتور دستگاه قادر به چرخاندن دیگ لباسشویی نمی باشد. مانند این است که یک پتو گلبافت دو نفره را در یک لباسشویی ۷ کیلویی قرار دهید! توجه داشته باشید ظرفیت لباسشویی که به کیلوگرم بر روی بدنه دستگاه شما تعبیه شده است برای لباس های خشک می باشد.

ایراد در قفل درب دستگاه

هنگامی درب لباسشویی را برای شستشوی لباس ها می بندید، در صورتی که کلید اعلان بسته بودن درب کار نکند و یا درب به خوبی بسته نشود، لباسشویی به صورت خودکار شروع به کار نخواهد کرد و در صورت استارت زدن دستگاه، دیگ نخواهد چرخید. پس از قفل شدن درب لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید.

تنظیمات لباسشویی

تنظیمات لباسشویی

منظور از تنظیمات لباسشویی؛ سوئیچ سرعت چرخش دیگ است، در صورتی که تنظیمات آن صحیح نباشد و یا قطعه سوئیچ تخریب شده باشد، از چرخیدن دیگ ممانعت خواهد شد. که حتما نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ دارد

مسدود بودن مسیر تخلیه

در صورتی که شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شود و یا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی معیوب باشد و آب را از دستگاه خارج نکند؛ ممکن است موتور لباسشویی قادر به چرخاندن نهایی و خشک کردن لباس ها نباشد.

موتور اصلی دستگاه

فارغ از تمامی موارد بالا که تاثیر بسزایی در عدم چرخش دیگ لباسشویی Samsung شما دارند، ممکن است ایراد از موتور اصلی دستگاه لباسشویی نیز باشد. در این صورت موتور فعالیت نکرده و نمی تواند دیگ لباسشویی را به چرخش درآورد. در این مواقع حتما با تکنسین های متخصص جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در تماس باشید.

عدم تخلیه آب لباسشویی سامسونگ

آب جزء ضروری برای شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی است و تخلیه نشدن آن معضلی بزرگ و خسته کننده! هنگامیکه این مشکل برای دستگاه شما پیش می آید احتمال زیاد کار به تعمیر لباسشویی سامسونگ برسد. در فهرست زیر عواملی که باعث جلوگیری از تخلیه صحیح لباسشویی سامسونگ میشوند را برایتان شرح داده ایم، با ما تا انتها همراه باشید.

گرفتگی شلنگ تخلیه

اگر لباسشویی شما در حال شستن البسه می باشد اما آب از ماشین لباسشویی خارج نمی‌ شود، به این معنی است که شی ای خارجی دچار انسداد شیلنگ تخلیه شده است است. شلنگ را از نظر انسداد بررسی کنید تمامی گرفتگی ها را برطرف کنید. همچنین، شلنگ تخلیه را برای هر گونه پیچ خوردگی بررسی کنید. چک کردن شیرهای ورودی دستگاه و شلنگ ها تضمین می کند که هیچ گونه خمیدگی یا پیچ خوردگی در شلنگ وجود ندارد که بتواند منجر به گرفتگی شود.

 نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

گرفتگی شلنگ تخلیه
گرفتگی شلنگ تخلیه

ارتفاع تخلیه نامناسب

اگر ماشین لباسشویی خود را خیلی بالاتر از سطح زمین قرار دهید، آب به سرعت تخلیه نمی شود و در نهایت ماشین از کار می افتد. میزان تخلیه مستقیماً به ارتفاع ماشین لباسشویی از سطح زمین بستگی دارد. برای دریافت بهترین نتیجه، از قرار دادن دستگاه در ارتفاع بالاتر از ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر خودداری کنید.

توزیع بار ضعیف

بسیار مهم است که وزن لباس های خود را به طور مساوی در ماشین لباسشویی توزیع کنید، در غیر این صورت لباس ها بطور همسان و یکدست در درام پخش نمیشوند و لباسشویی شما مجبور به شست و شوی باری نامتعادل میشود، همین مورد باعث میشود ماشین لباسشویی شما به درستی نچرخد یا به طور کامل تخلیه نشود و در نهایت شما باید تعمیر لباسشویی سامسونگ خود را به تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران بسپارید.

وارد نشدن آب به مخزن لباسشویی سامسونگ

هنگامیکه پس از روشن کردن ماشین لباسشویی خود متوجه شده اید که آبی به داخل مخزن برای شست و شو وارد نمیشود، نگران نشوید و موارد زیر را بررسی کنید. در صورتی که تمامی مراحل ذکر شده را چک کردید و باز هم در پر شدن درام لباسشویی، مشکلی توجه شما را جلب کرد، مسلما به تعمیر لباسشویی سامسونگ نیاز دارید.

فشار کم آب

از دلایل رایج پر نشدن ماشین لباسشویی با آب، که باعث تعمیر لباسشویی سامسونگ فشار کم آب در سیستم لوله کشی شما است. هنگامی که آب ساختمان شما فشار مناسبی نداشته باشد، به احتمال زیاد مشکل فشار آب در لوله‌ های شما وجود دارد و آب به طور متناقض به ماشین لباسشویی شما می رسد و همین باعث می شود که درام لباسشویی به درستی پر نشود. پس ابتدا فشار آب محل سکونت خود را بررسی کنید.

معیوب بودن سیستم شیر ورودی آب

هنگامی که ماشین لباسشویی شما شروع به پمپاژ آب از منبع اصلی آب می کند، آب از شلنگ های پرکننده به سمت شیر ورودی می رود. این جزئیات مهم، جریان آب را در هر دو چرخه شست و شو و آبکشی کنترل می کند. بنابراین، اگر در یکی از دو چرخه با کمبود آب مواجه شدید، ممکن است شیر ​​ورودی آب معیوب باشد که در این وهله نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ و تعویض قطعه آسیب دیده خواهید داشت.

معیوب بودن سوئیچ فشار سطح آب

هر بار که ماشین لباسشویی باید با آب پر شود یا در بین چرخه های شست و شو تخلیه شود، این فشار سوئیچ است که به ماشین فرمان می دهد تا این فرآیندها را فعال کند. اگر این قسمت از ماشین لباسشویی شما خراب باشد، ممکن است سیگنال اشتباهی به کلید کنترل بدهد و ماشین پر نشود. توصیه میشود حتما با یک تکنسین متخصص در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونک در تهران تماس باشید.

سوئیچ فشار سطح آب
سوئیچ فشار سطح آب

آسیب دیدگی سلک تور سوئیچ انتخاب کننده

کلید انتخاب یا سلک تور به شما این دسترسی را می دهد تا تنظیمات شست و شو، آبکشی و چرخش را انتخاب کنید. وقتی برنامه مورد نظر را تنظیم می کنید، سیگنالی به شیر ورودی آب می فرستد تا ورودی آب سرد و گرم باز شود. اگر سوئیچ انتخاب گر روشن نباشد یا نتواند سیگنال را منتقل کند، ماشین لباسشویی شما پر از آب نخواهد شد. برای بررسی اینکه آیا سوئیچ سلک تور شما آسیب دیده یا خیر، باید شیر برقی ها را از نظر تداوم بررسی کنید.

درب لباسشویی بسته نشده

برخی از مدل های ماشین لباسشویی برنامه ای را شروع نمی کنند مگر اینکه درب آن قفل باشد. هنگامی که دکمه استارت را فشار می دهید، Interlock (اینتر لاک) به شیر ورودی سیگنال می دهد که درب ثابت است و پر کردن مخزن می تواند شروع شود. گاهی اوقات، قفل درب ممکن است به صورت مکانیکی یا الکتریکی از کار بیفتد و از پر شدن ماشین لباسشویی شما جلوگیری کند. توصیه میشود در این مواقع به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود بپردازید تا از آسیب رسیدن به قطعات دیگر دستگاه، جلوگیری کرده باشید.

دور تند لباسشویی سامسونگ کار نمی کند

این مورد که لباسشویی Samsung شما روی دور تند نمی رود؛ می تواند ناشی از چند مشکل فنی در لباسشویی باشد. که نیاز به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ دارد.وقتی دور تند لباسشویی کار نکرد؛ باید چهار مورد را بررسی کنیم، تا بتوانیم علت آن را یافته و در رفع و تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدام نماییم، این چهار مورد که به صورت مستقیم روی دور تند ماشین لباسشویی موثر هستند و حتی باعث می شوند لباس ها به درستی خشک نشوند؛ شامل موارد زیر هستند:

لباسشویی سامسونگ
 • احتمال دارد برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خازن لباسشویی شما آسیب دیده باشد که تشخیص آن با تعمیرکار لباسشویی می باشد.
 • می تواند ناشی از سوختن سیم پیچی دور تند باشد.
 • امکان دارد تایمر لباسشویی ایراد داشته باشد. در نهایت در بهترین حالت امکان دارد کلید حذف دور تند فعال شده باشد.

خشک کن لباسشویی سامسونگ کار نمی کند

موضوع خشک نکردن لباس ها توسط لباسشویی سامسونگ؛ موضوعی کلیشه ای است که تمامی مصرف کنندگان لباسشویی Samsung به آن دچار شده اند. اما در بیشتر مواقع مانند سوختن برد الکتریکی لباسشویی یا قطعات داخلی آن، قطعا به خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ نیاز خواهید داشت. اگر با ریست کردن تنظیمات و پاکسازی مسیر شلنگ تخلیه هنوز هم مشکل خشک نشدن لباس ها حل نشد؛ علت به وجود آمدن این مشکلات عوامل زیر میتواند باشد؛

خشک کن لباسشویی سامسونگ
 • برای تعمیر لباسشویی سامسونگ قطعه خشک کن سوخته یا برق آن قطع شده است.
 • برد الکتریکی ماشین مشکل دارد.
 • موتور اصلی لباسشویی ایراد دارد.
 • وجود انسداد و معیوب بودن پمپ تخلیه.
 • مسدود شدن مسیر تخلیه آب آلوده.

زنگ زدگی ماشین لباسشویی سامسونگ

مشکلات زنگ زدگی قطعات و غر شدگی بدنه لباسشویی، در استفاده های طولانی مدت بیشتر از ۲ سال اتفاق می افتد، اما چرا ماشین لباسشویی زنگ می زند؟ آیا این زنگ زدگی باعث تخریب دیگر قطعات لباسشویی می شود؟ چگونه آن را برطرف کنیم؟ نگران نباشید مشکل زنگ زدگی؛ مشکل بزرگی برای لباسشویی شما نخواهد بود، اگر؛ در اسرع وقت تعمیر لباسشویی سامسونگ را انجام دهید.

عواملی که باعث زنگ زدگی می شوند

همانگونه که حدس می زنید، از مهم ترین عوامل زنگ زدگی، رطوبت است. رطوبت یا از مکان قرار گیری لباسشویی، یا از عدم دستمال کشی و خشک کردن دستگاه و یا از رطوبت هوای همیشگی محوطه قرار گیری دستگاه لباسشویی می باشد.

توجه داشته باشید پس از شست و شوی لباس ها حتما درب دستگاه را به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه باز بگذارید تا از زنگ زدگی و بوی نامطبوع جلوگیری شود.تا نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ نباشد.

تعمیرآل

ترمیم زنگ‌ زدگی ماشین لباسشویی

می توانید قطعه زنگ زده را ترمیم کنید یا تعویض. ترمیم آن به صورت استفاده از کاردک و کاغذ سنباده روی محل زنگ زده و رنگ آمیزی و سپس نصب مجدد قطعه زنگ زده می باشد. تعویض بدنه را در صورتی به شما پیشنهاد می کنیم که هیچ راهی برای ترمیم آن وجود نداشته باشد.

برق داشتن بدنه لباسشویی سامسونگ

برخی مواقع هنگامی که بدنه فلزی لباسشویی سامسونگ خود را لمس می کنید، احساس برق گرفتگی خفیفی می کنید که موجب می شود نسبت به آن خیلی حساس شوید. اما دلیل الکتریسیته موجود در ماشین لباسشویی چیست؟ آیا نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ دارد یا می توان بدون استفاده از خدمات تعمیرآل آن را در منزل رفع نمایید؟ موارد زیر را بررسی کرده و در صورت عدم رفع مشکل با تیم تعمیرآل ارتباط برقرار کنید:

لباسشویی سامسونگ
 1. سطح زیر لباسشویی خیس و جریان الکتریسیته از سطح خیس به لباسشویی رسیده باشد.
 2. تکنولوژی گراند در سیم کشی ماشین لباسشویی طراحی شده باشد و نیاز به اتصال به سیم تخلیه ساختمان یا لوله های فلزی داشته باشد.
 3. بررسی سیم کشی ماشین لباسشویی و عدم آسیب دیدگی آن.
 4. احتمال دارد مشکل از موتور لباسشویی و نیم سوز شدن آن باشد.
 5. برای اطمینان پرید برق یا سه راهه ای که منبع تغذیه لباسشویی می باشد را با دقت بررسی کنید.

اهمیت دوره ای تعمیر لباسشویی سامسونگ

درسته که ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی امری طبیعی است و باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید، و نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ دارد اما با راه کار ها و سرویس هایی که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم، می توانید عمر مفید لباسشویی خود را تا حد ممکن بالا ببرید و نیازی به تعمیر های پی در پی دستگاه لباسشویی سامسونگ نباشد. از مهمترین موارد سرویس لباسشویی و نگه داری آن شامل:

 1. جهت تمیز ماندن و کاهش آلودگی های داخل لباسشویی، شلنگ آب داغ لباسشویی متصل باشد.
 2. بیشتر از ظرفیت لباسشویی، در آن لباس و موارد شستشو قرار ندهید.
 3. جهت جلوگیری از رسوبات سخت در لباسشویی، محفظه مواد شوینده را پاک کنید.
 4. جهت جلوگیری از اتصالات الکتریکی، ماشین لباسشویی نباید در مجاورت رطوبت باشد.
 5. برای جلوگیری از ورود رسوبات و … به داخل لباسشویی فیلتر های دستگاه لباسشویی را هر یک ماه تمیز کنید.
 6. جهت کاهش استهلاک ماشین، همیشه درجه حرارت را روی حداکثر قرار ندهید.
 7. جرم گیری دستگاه را فراموش نکنید، جهت بهینه کردن کارکرد لباسشویی.
 8. تنظیمات دستگاه را فراموش نکنید، هر نوع لباس با الیاف مختلف دما و تنظیمات مخصوص خود را دارد.
 9. سالی یک یا دو بار جهت اطمینان از سلامت لباسشویی، دستگاه را توسط یک تعمیرکار سرویس کنید.

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ

بسته به نوع تعمیر لباسشویی سامسونگ دارد که استفاده میکنید، قیمت آن متفاوت خواهد بود. بهترین راه برای اطلاع از قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی شما مشورت با شرکت و درخواست ارسال یک متخصص به محل است. اما برای اینکه یک راهنمای مناسب برای شما ارائه دهیم، شما می توانید از طریق کارشناسان ما و توضیح درباره تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود مشورت کنید و از این جهت یک قیمت نسبی برای تعمیر آن به دست آورید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ یا تعویض آن

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران به شما پیشنهاد می کند، اگر به فکر تعویض و یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود هستید، باید چندین عوامل را در نظر بگیرید.
توجه داشته باشید که چند بار تا به حال اقدام به تعمیر کردید؟ اگر بیش از ۷ الی ۱۰ بار اقدام به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود کردید، به شما پیشنهاد می شود به جای تعمیر، اقدام به تعویض دستگاه خود کنید.


طبق آمار میانگین تعمیر ماشین های لباسشویی مختلف، به شما پیشنهاد می شود که اگر قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما بیش از ۵۰ درصد هزینه ماشین لباسشویی جدید می باشد، بهتر است که اقدام به تعویض و تعمیر لباسشویی سامسونگ خود کنید. از این جهت اگر کمتر از ۵۰ درصد بود، می توانید به فکر تعمیر آن باشید. برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.


سوالات متداول ( FAQ )

علت سر و صدای زیاد لباسشویی سامسونگ چیست؟

شکستن وزنه های تعادل، خرابی فنرها، معیوب شدن قطعات داخلی دیگ و عدم تراز بودن دستگاه از عواملی هستند که باعث بروز این مشکل میشوند و اگر سریعتر در دست تعمیر قرار نگیرد صد در صد به سایر اجزای لباسشویی آسیب میزند و هزینه های بیشتری برای شما عزیزان تراشیده خواهد شد.

علت نمایش ارور SUD در لباسشویی سامسونگ چیست؟

استفاده بیش از حد از مواد شوینده باعث بروز این ارور میشوند که در نهایت باید حتما به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود بپردازید.

آیا خدماتی که توسط تعمیرآل انجام میشود شامل ضمانت میشود؟

بله ؛ بنا به قطعه ای که تکنسین متخصص ما برایتان تعویض میکند به شما ضمانت ۱۸۰ روزه داده میشود و درصورت بروز مشکل قبلی بدون دریافت هزینه جدید؛ دستگاه مجدد برایتان تعمیر میشود.

چرا ماشین لباسشویی من نمی چرخد ​​یا تخلیه نمی کند؟

اگر ماشین لباسشویی شما تخلیه یا نمی چرخد، ممکن است کنترل سطح آب معیوب باشد یا پمپ تخلیه و شیرهای دستگاه دچار انسداد و پوسیدگی شده باشند. بهترین گزینه برای رفع این مشکل، تماس با یک کارشناس متخصص است.

نتیجه گیری

در این مقاله تمامی ایرادات لباسشویی Samsung و تمامی توضیحات مرتبط با تعمیر لباسشویی سامسونگ به شما توضیح داده شد. در صورتی که پس از مطالعه این مباحث باز هم دستگاه تان ایراد فنی دارد میتوانید با یک کلیک با متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تماس باشید یا فرم ثبت سفارش اینترنتی داخل وبسایت را تکمیل نمایید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

منبع: samsung.com

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...