Read more about the article نکاتی در رابطه با یخچال ساید بای ساید و فریزر
نکاتی در رابطه با یخچال ساید بای ساید و فریزر

نکاتی در رابطه با یخچال ساید بای ساید و فریزر

مشکلات عمده ی  یخچال معمولا، منجمد کردن بیش از حد، سرو صدای یخچال، یخسازی ضعیف، آب شدن یخ فریزر و یخ نبستن و از این قبیل مسائل هست که در مقاله زیر قصد پرداختن و جویا شدن علت برخی این مشکلات رو داریم:

۲ دیدگاه
Read more about the article علت بوی بد یخچال فریزر
علت بوی بد یخچال فریزر

علت بوی بد یخچال فریزر

امروزه انواع یخچال ها و یخچال فریزرها در اندازه های مختلف و کاربردهای گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند تا بازه گسترده ای از سلایق و نیاز کاربرانشان را پوشش دهند، همین امر می تواند نمایانگر اهمیت بالای یخچال فریزر در زندگی هر خانواده باشد، به طوری که یخچال های فریزر را به اولین و کاربردی ترین وسیله برقی هر آشپزخانه مبدل سازد.

۰ دیدگاه
Read more about the article روش های نگهداری و مراقبت از یخچال
روش های نگهداری و مراقبت از یخچال

روش های نگهداری و مراقبت از یخچال

امروزه یکی دیگر از پرکاربردترین وسایل در آشپزخانه ها یخچال ها هستند. بنابراین مراقبت از آن ها امری جدی است ، در غیر این صورت دستگاه شما دچار نقص فنی و خرابی شده و باید به فکر تأمین هزینه های آن باشید. لذا مقاله زیر به شرح مهمترین اصول مراقبت از یخچال پرداخته است تا شما عزیزان دچار پرداخت هزینه های اضافی نشوید . هم چنین شما می توانید درخصوص مشاوره و تعمیر یخچال خود با ما تماس حاصل فرمایید.

۰ دیدگاه
Read more about the article نکات مهم در مورد تمیز کردن یخچال
نکات مهم در مورد تمیز کردن یخچال

نکات مهم در مورد تمیز کردن یخچال

برای اینکه داخل یخچال را تمیز کنیم، بایستی از یک اسفنج و یا یک ابر نرم و تمیز کمک بگیریم. توصیه می‌کنیم که ابر و یا اسفنجی که از آن‌ استفاده می‌کنید، نو باشد، چون در صورتی که کهنه و یا کثیف باشد، بیشتر باعث کثیف شدن یخچال شما خواهد شد. نرم بودن آن هم سبب می‌شود که یخچال و یا فریزر شما دچار خط و خش نشود.

۲ دیدگاه
Read more about the article نحوه صحیح چیدمان مواد غذایی در یخچال
نحوه صحیح چیدمان مواد غذایی در یخچال

نحوه صحیح چیدمان مواد غذایی در یخچال

ها مورد استفاده قرار می گیرند و بخشی ضروری و اجتناب ناپذیر از روند زندگی مان محسوب خواهند شد، اما موضوع قابل بحث در این مقاله اهمیت و نحوه درست جای‌گیری انواع مواد غذایی در انواع یخچال ها ویخچال فریزر ها می باشد، تا در نهایت با دانستن این امر در نگهداری موثر مواد غذایی خود مثمر ثمر واقع شویم و همچنین از فساد و خرابی های زود هنگام مواد غذایی جلوگیری کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

۰ دیدگاه
Read more about the article نظافت یخچال و هشدارهای بهداشتی
نظافت یخچال و هشدارهای بهداشتی

نظافت یخچال و هشدارهای بهداشتی

یخچال ها و فریزرها سالهاست که در میان مردم به محصولاتی شناخته شده تبدیل شده اند و به دلیل تنوع در مدل و سایز های مختلف همچون انواع صنعتی تا مدل های خانگی،حجم عظیمی از نیازهای ما برای نگهداری از انواع مواد غذایی را در انواع محیط های صنعتی،رستوران ها و یا سوپرمارکت ها و منازل مسکونی متناسب با میزان فضای محیط مورد نظر برآورده ساخته اند. امروزه یخچال ها عضوی جدا نشدنی از آشپز خانه های ما هستند و زندگی بدون این نوع از دیوایس های دوست داشتنی شاید برایمان غیر ممکن به نظر برسد،

۰ دیدگاه