Read more about the article روش های نگهداری و مراقبت از یخچال
روش های نگهداری و مراقبت از یخچال

روش های نگهداری و مراقبت از یخچال

امروزه یکی دیگر از پرکاربردترین وسایل در آشپزخانه ها یخچال ها هستند. بنابراین مراقبت از آن ها امری جدی است ، در غیر این صورت دستگاه شما دچار نقص فنی و خرابی شده و باید به فکر تأمین هزینه های آن باشید. لذا مقاله زیر به شرح مهمترین اصول مراقبت از یخچال پرداخته است تا شما عزیزان دچار پرداخت هزینه های اضافی نشوید . هم چنین شما می توانید درخصوص مشاوره و تعمیر یخچال خود با ما تماس حاصل فرمایید.

۰ دیدگاه
Read more about the article نحوه صحیح چیدمان مواد غذایی در یخچال
نحوه صحیح چیدمان مواد غذایی در یخچال

نحوه صحیح چیدمان مواد غذایی در یخچال

ها مورد استفاده قرار می گیرند و بخشی ضروری و اجتناب ناپذیر از روند زندگی مان محسوب خواهند شد، اما موضوع قابل بحث در این مقاله اهمیت و نحوه درست جای‌گیری انواع مواد غذایی در انواع یخچال ها ویخچال فریزر ها می باشد، تا در نهایت با دانستن این امر در نگهداری موثر مواد غذایی خود مثمر ثمر واقع شویم و همچنین از فساد و خرابی های زود هنگام مواد غذایی جلوگیری کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

۰ دیدگاه
Read more about the article جلوگیری از ایجاد کپک مواد غذایی در یخچال
جلوگیری از ایجاد کپک مواد غذایی در یخچال

جلوگیری از ایجاد کپک مواد غذایی در یخچال

آیا در استفاده از مواد غذایی سالم دقت لازم را داریم؟ همانطور که می دانیم، سلامت جسمی ما ارتباطی مستقیم با مواد غذایی مصرفی دارد، لذا بسیار پر اهمیت است تا قبل از استفاده از مواد غذایی از سلامت آن ها اطمینان حاصل نماییم. یکی از علائم فساد در مواد غذایی، ایجاد کپک در آن هست و شما می توانید تنها با رعایت چند راه کار ساده، به پیشگیری از کپک زدگی مواد غذایی کمک کنید.

۲ دیدگاه
Read more about the article دلایل سوختن کمپرسور و یا موتور یخچال
دلایل سوختن کمپرسور و یا موتور یخچال

دلایل سوختن کمپرسور و یا موتور یخچال

یخچال فیریز، دستگاهی بسیار کاربردی در منازل می باشد، اهمیت استفاده از آن بر کسی پوشیده نیست. بنابراین همواره باید در صدد آن باشیم تا یخچال فریزر با راندمان کاری استاندارد داشته باشیم و نیز از صحت قطعات و روند کارکرد آن اطمینان حاصل نماییم. هم چنین در صورتی که موتور دستگاه آسیب ببیند، با خسارتی جبران ناپذیر، و هزینه های سنگین همراه خواهد بود. لذا با مطالعه و رعایت نکاتی کاربردی در  مقاله ذیل، از سوختن و آسیب دیدن کمپرسور و موتور یخچال خود جلوگیری کنید.

۲ دیدگاه
Read more about the article دلایل وجود بوی نامطبوع در یخچال و چگونگی رفع آن
دلایل وجود بوی نامطبوع در یخچال و چگونگی رفع آن

دلایل وجود بوی نامطبوع در یخچال و چگونگی رفع آن

یخچال ها و فیریزرها از پرکاربرد ترین لوازم رفاهی بشر، هستند. اما گاهی بوی بد و نامطبوع ایجاد شده در آن ها موجب مشکلاتی می شود. اولین قدم برای رفع بوی بد در یخچال ها ، پیدا کردن علت ایجاد بو است، پس از آن است که شما می توانید اقدام موثر جهت برطرف کردن بوی بد یخچال را انجام دهید. متن زیر راهنمایی کامل و جامع در خصوص علت ها و چگونگی برطرف کردن بوی بد یخچال است که جهت کمک به  شما عزیزان نگارش شده است.

۰ دیدگاه