Read more about the article چرا کولر گازی دوتیکه روی موتور نمی رود؟
https://tamirall.com/wp-admin/post.php?post=10569&action=edit

چرا کولر گازی دوتیکه روی موتور نمی رود؟

فصل گرما فصلی است که در آن استفاده از کولرهای گازی بسیار بیشتر می شود. حتی اگر از بهترین برندهای این محصولات هم استفاده کنید ممکن است معیوب شوند. یکی از مهمترین ایرادهایی که برای کولر گازی دوتیکه (Double air conditioner)به وجود می آید این است که بر روی موتور نمی رود.

۰ دیدگاه
Read more about the article علت یخ زدن کولر گازی پنجره ای
علت یخ زدن کولر گازی پنجره ایی

علت یخ زدن کولر گازی پنجره ای

در این مقاله تمامی دلایل برای یخ زدن کولر گازی پنجره ای (Freezing window air conditioner) در حین کار به شما آموزش داده میشود . اگر شما هم کولر گازی…

۴ دیدگاه
Read more about the article تمامی ارور کولر گازی سامسونگ
ارور کولر گازی سامسونگ

تمامی ارور کولر گازی سامسونگ

تعمیرال برای شما عزیزان ارور کولر گازی سامسونگ (Samsung Air Conditioner Errors) را بررسی کرده است و به شما نحوه برطرف سازی و منشا ایراد فنی دستگاه شما را آمزش میدهد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۰ دیدگاه
Read more about the article تفاوت کولرگازی اینورتر و کولر گازی غیر اینورتر
تفاوت کولرگازی اینورتر و کولر گازی غیر اینورتر

تفاوت کولرگازی اینورتر و کولر گازی غیر اینورتر

به تازگی دو گزینه محبوب برای افراد ، کولر گازی اینورتر و کولر گازی غیر اینورتر(Inverter air conditioner and non-inverter air conditioner) هستند. که می توانند محل زندگی شما را خنک یا گرم کنند . اما تشخیص آنها بسیار دشوار است. بنابراین، بهتر است با هر نوع کولر گازی آشنا شوید تا بتوانید انتخاب کنید کدام یک بیشتر برای خانه یا محل کار شما مناسب است. 

۰ دیدگاه
Read more about the article انواع کمپرسور کولر گازی
انواع کمپرسور کولر گازی

انواع کمپرسور کولر گازی

در واقع کمپرسور کولر گازی (Air conditioner compressor) همان موتور کولر گازی معروف به قلب این دستگاه است. وظیفه آن دریافت گاز مبرد از اپراتور، انتقال آن به کندانسور و گردش گاز در مدار کولر می باشد. کمپرسورهای کولر گازی بسته به نوع گاز، قدرت و کارایی انواع مختلفی دارند.

۲ دیدگاه
Read more about the article تمامی ارور کولر گازی گری
ارور کولر گازی گری

تمامی ارور کولر گازی گری

در این مقاله ما همه ارور کولر گازی گری (Gree air conditioner error) را بررسی کرده ایم و تمامی دلایل آن را به شما خواهیم گفت . شما میتوانید برای هر گونه تعمیر دستگاه خود با ما در ارتباط باشید.

۰ دیدگاه