You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی نف

نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در تهران NEFF ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی نف بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی نف آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی نف در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

همانطور که می دانید لباسشویی ها بعد از مدتی کار کردن دچار خرابی می شوند ما در این جا نحوه تعمیر لباسشویی نف(Neff washing machine repair)را شرح می دهیم که این برند مشتریان و طرفداران بسیار زیادی دارد.

همانطور که میدانید ماشین های لباسشویی امروزه توانسته اند نظر تمامی مصرف کنندگان خود را جلب کنند زیرا ماشین های لباسشویی با ویژگی های منحصر به فرد و پیشرفته که دارند می توانند به راحتی تمامی لباس های ما را بشویند. ماشین های لباسشویی پیشرفته برنامه های شستشوی گوناگونی متناسب با نوع و جنس لباس دارند و این ویژگی ها می تواند بسیار جذاب باشد.

عیب یابی ماشین لباسشویی نف

همانطور که مطلع هستید زمانی که ماشین لباسشویی شما دچار هر نوع خرابی و نقص فنی می شود شما باید در کوتاه ترین زمان نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنید زیرا اگر به خرابی های ماشین لباسشویی خود اهمیت ندهید ممکن است پس از گذشت زمان کوتاه ماشین لباسشویی شما دچار خرابی های بیشتر و بزرگتر شود و در نتیجه شما باید هزینه‌های بیشتری را صرف تعمیر ماشین لباسشویی خود کنید و شما را به دردسر خواهد انداخت.


ماشین لباسشویی های امروزی زمانی که دچار هر نوع خرابی میشوند با اعلام یک کد خطا و یا یک کد ارور به ما می‌گویند که چه مشکلی برایشان پیش آمده است تا ما بتوانیم به سراغ مشکل اصلی برویم. ماشین لباسشویی نف جزو ماشین های لباسشویی می باشد که با هوشمند بودن خود زمانی که خراب می شود با اعلام یک کد به ما می گوید که چه مشکلی برایش پیش آمده است.

هر کد خطا مخصوص به یک قسمت از ماشین لباسشویی شما می باشد که حتماً باید بررسی شود. در ادامه به تمامی کد ها و ارور های معروف ماشین لباسشویی نف اشاره خواهیم کرد و به تعمیر لباسشویی نف خواهیم پرداخت.

کد خطای f01 لباسشویی نف

زمانی که این کد خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما دیده شد بهتر است بدانید که به احتمال فراوان این خرابی مربوط به درب دستگاه ماشین لباسشویی شما می باشد. به گفته کارشناسان و متخصصین شرکت تعمیراتی تعمیرآل زمانی که درب ماشین لباسشویی شما دچار هر نوع خرابی میشود این کد خطا به نمایش در می آید.

در این مواقع حتماً از بسته شدن درست و کامل درب ماشین لباسشویی خود اطمینان حاصل فرمایید. همچنین در بعضی از مواقع ممکن است درب ماشین لباسشویی شما قفل نشود که این کد و ارور به نمایش در می آید. اگر نتوانستید مشکل ماشین لباسشویی خود را حل کنید می‌توانید تعمیر لباسشویی نف را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی نف بسپارید.

کد خطا f02 لباسشویی نف

این ارور یکی از مهم‌ترین کدهای خطا در ماشین لباسشویی شما می باشد که معمولا این خرابی مربوط به شیر آب ورودی به ماشین لباسشویی شما است. برای رفع این مشکل در اولین قدم شما باید به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی خود بروید. به همین منظور حتماً بررسی کنید که شیر برقی ماشین لباسشویی باز باشد و اگر بسته بود ممکن است علت این ارور مشخص شود.

همچنین در دومین مرحله شما باید فیلتر شیر آب ورودی به ماشین لباسشویی را چک کنید و علاوه بر آن شلنگ ها را هم چک کنید. ممکن است شلنگ های ماشین لباسشویی شما پیچ خورده باشند که باعث وقوع این مشکل می شود.

همچنین بهتر است بدانید که اگر فشار آب منزل شما به هر دلیلی کم شده باشد ممکن است این کد خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما ظاهر شود. به هر حال این خرابی جزو مهمترین خرابی های ماشین لباسشویی نف می باشد که حتما باید توسط یک متخصص حرفه ای در این حوزه بررسی شود.

مطالب پیشنهادی:
هیدروستات لباسشویی چیست؟

کد خطای f03 ماشین لباسشویی نف

به گفته کارشناسان و تکنسین های شرکت تعمیراتی تعمیر آل این کد خطا جزو مهمترین ارور ها در ماشین لباسشویی شما می باشد.

زمانی که در روند تخلیه آب در ماشین لباسشویی شما هر مشکلی پیش آمده باشد این کد خطا در صفحه نمایش و برد دستگاه شما ظاهر می شود. به همین منظور در اولین قدم شما باید به سراغ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود بروید و حتماً بررسی کنید که پمپ مسدود نشده باشد. چنانچه پمپ ماشین لباسشویی شما دچار مسدود شدگی شده باشد ممکن است باعث شود که این کد خطا دیده شود.

علاوه بر آن ممکن است شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی شما خراب و ویران شده باشد که باعث وقوع این مشکل جدی می شود. در این مواقع می‌توانید برای تعمیر لباسشویی نف با ما در تماس باشید.

تعمیر لباسشویی نف

کد خطای f04 لباسشویی نف

زمانی که این کد خطا و ارور در صفحه نمایش شما دیده شد بهتر است بدانید که معمولاً این خرابی مربوط به نشتی آب در ماشین لباسشویی شما می باشد. به گفته کارشناسان و متخصصین این مجموعه معمولاً زمانی که از قسمت پایین ماشین لباسشویی شما آب می چکد این کد خطا به نمایش در می‌آید تا شما مشکل ماشین لباسشویی نف را برطرف کنید.

زمانی که این کد خطا رو مشاهده کردید ابتدا باید در اولین مرحله میکرو سوئیچ شناور در قسمت پایینی لباسشویی نف را بررسی کنید و همچنین ممکن است شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی شما پاره شده باشد که باعث وقوع این مشکل می شود.

علاوه بر آن بهتر است بدانید که ممکن است در بعضی از مواقع با باز ماندن درب ماشین لباسشویی کد خطا رخ داد که حتما باید توسط یک متخصص حرفه ای تمامی مشکلات و خرابی های گفته شده بررسی شود.

مطالب پیشنهادی:
شفت بلبرینگ لباسشویی

کد خطای f05/f06/f07 لباسشویی نف

بهتر است بدانید که معمولاً زمانی که این کد خطا دیده می‌شود این مشکل مربوط به موتور ماشین لباسشویی شما می باشد. موتور ماشین لباسشویی جز مهمترین قطعات ماشین لباسشویی ها می باشد که اگر به هر دلیلی دچار خرابی شده باشد ممکن است باعث شود که لباسشویی شما از کار بیفتد.

در این مواقع حتماً باید موتور ماشین لباسشویی نف به طور دقیق توسط یک متخصص حرفه‌ای بررسی شود و تمامی قطعات متصل به آن هم نیز باید بررسی شود. پیشنهاد میشود تعمیر لباسشویی نف را به یک فرد متخصص در این حوزه بسپارید.

CTA

تعمیر لباسشویی نف

دلیل ارور f09 لباسشویی نف

زمانی که این کد خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی نف دیده شد بهتر است بدانید که این خرابی مربوط به المنت و یا هیتر ماشین لباسشویی شما می باشد. در این مواقع حتماً باید شما المنت حرارتی ماشین لباسشویی خود را به طور دقیق بررسی کنید و اگر متوجه آن شدیم که این قطعه خراب شده است، باید یک قطعه با کیفیت جایگزین آن کنید.

علاوه بر آن به گفته کارشناسان این مجموعه ممکن است این خرابی از برد ماشین لباسشویی شما هم باشد که از آن باید توسط یک متخصص بررسی شود. در این مواقع حتماً خرابیهای خود را به نمایندگی تعمیر لباسشویی نف بسپارید.

کد خطای f10 لباسشویی نف

زمانی که این کد خطا را در ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید بهتر است بدانید که اتصال بین موتور ماشین لباسشویی شما و ماژول قطع شده است.

برای رفع این کد خطا ابتدا باید اتصال بین موارد گفته شده را بررسی کنید و همچنین باید سیم های ارتباطی که در داخل ماشین لباسشویی شما قرار گرفته اند را به طور دقیق بررسی کنید. این یک کار تخصصی میباشد و شما باید این کار را به یک فرد متخصص در این حوزه بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی نف
تعمیر لباسشویی نف

کد خطای f17 لباسشویی نف

به گفته کارشناسان این مجموعه این امور مربوط به آب داخل دیگ لباسشویی شما می باشد. برای برطرف کردن این ارور شما باید شیر آب ورودی به لباسشویی خود را به طور دقیق بررسی کنید و همچنین در بعضی از مواقع ممکن است مشکل از شلنگ های ورودی که در پشت ماشین لباسشویی شما می باشد باشد.

پس در این مواقع شلنگ های ورودی را هم مورد بررسی قرار دهید زیرا ممکن است پیچ خورده باشند و یا همچنین در بعضی از مواقع مسدود شده باشند. شما می‌توانید تعمیر لباسشویی نف را به ما بسپارید.

کد خطای f18 لباسشویی نف

این ارور مربوط به مشکل در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما می باشد. معمولاً زمانی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما دچار خرابی می شود این ارور دیده می شود که حتماً باید پمپ تخلیه به طور دقیق بررسی شود.

ممکن است پمپ تخلیه ماشین لباسشویی نف سوخته شده باشد که حتماً باید تعویض شود تا مشکل و خرابی ماشین لباسشویی شما برطرف شود. برای همین منظور می توانید با شماره های ثبت شده برای تعمیر ماشین لباسشویی تماس حاصل فرمایید.

ارور f19 لباسشویی نف

زمانی که این کد خطا را در صفحه نمایش ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید بهتر است بدانید که معمولاً این خطا از خرابی در گرمایش آب در ماشین لباسشویی می باشد. در این مواقع به گفته کارشناسان این مجموعه حتماً باید سنسور حرارتی دستگاه شما به طور دقیق بررسی شود و همچنین اگر این سنسور خراب شده باشد باید آن را تعویض کنید تا مشکل این کد و این خطا برطرف شود.

کد خطای f20 لباسشویی نف

این کد خطا مربوط به گرم شدن سریع لباسشویی شما می باشد که شما باید برای مواقع لباسشویی خود را یک بار خاموش و دوباره روشن کنید علاوه بر آن ممکن است سنسور حرارتی ماشین لباسشویی نف دوچرخه خراب شده باشد که باعث وقوع این خرابی میشود.

مطالب پیشنهادی:
تسمه لباسشویی

کد خطای f21 لباسشویی نف

این کد یکی از مهم‌ترین ارور ها در ماشین لباسشویی شما می باشد که مربوط به موتور دستگاه است. در بعضی از مواقع ممکن است پس از سالها استفاده از ماشین لباسشویی موتور دستگاه شما نیم سوز شود و این کد در صفحه نمایش دیده خواهد شد بسیاری مواقع حتماً موتور ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید.

ارور f23 لباسشویی نف

این خطا مربوط به آکوا استاپ ماشین لباسشویی نف میباشد. در این مواقع حتماً برای تعمیر لباسشویی نف متخصصین ما را باخبر کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی نف
تعمیر لباسشویی نف

ارور f25 لباسشویی نف

زمانی که این کد خطای مشاهده کردید بهتر است بدانید که این خرابی مربوط به سنسورهای دستگاه شما می باشد و شما باید تمامی سنسورهای لباسشویی نف را بررسی کنید و همچنین اگر نیاز بر این بود که سلسله ها باید تعویض شود حتما آنها را تعویض کنید و این کار را به نمایندگی تعمیر لباسشویی نف بسپارید.

ارور f26 لباسشویی نف

این خرابی مربوط به هیدروستات ماشین لباسشویی است که در این مواقع معمولاً ماشین لباسشویی شما به خوبی آبگیری نمیکند. به گفته کارشناسان این مجموعه اگر شما از حجم لباس زیاد در دیگ ماشین لباسشویی استفاده کنید ممکن است این مشکل هم رخ دهد پس به طور استاندارد از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

ارور f36 لباسشویی نف

این کد خطا مربوط به میکرو سوئیچ ماشین لباسشویی شما می باشد که ممکن است این قطعه که در درب ماشین لباسشویی است خراب شده باشد و حتماً باید این قطعه را به طور دقیق توسط یک کارشناس بررسی شود. برای تعمیر لباسشویی نف با ما در تماس باشید.

فرم درخواست تماس

ارور f50 ماشین لباسشویی نف

این کد خطا مربوط به خرابی در موتور دستگاه شما می باشد که حتماً باید توسط یک کارشناس بررسی شود.

ارور f57 لباسشویی نف

این خرابی مربوط به مشکل و ایراد در ولتاژ برق در دستگاه شما میباشد که معمولاً این مشکل می تواند از برق منزل شما باشد.

مطالب پیشنهادی:
نحوه شستن فرش با لباسشویی

ارور f61 لباسشویی نف

بهتر است بدانید که زمانی که ماشین لباسشویی شما قفل نمیشود و درب آن باز است این کد به نمایش در می آید و همچنین ممکن است قفل خودکار دستگاه شما خراب شده باشد که حتما باید توسط یک متخصص بررسی شود.

ارور f67 لباسشویی نف زمانی که این کد خطا رو مشاهده کردید بهتر است بدانید که به احتمال فراوان برد دستگاه شما دچار خرابی شده است که باعث وقوع این مشکل می شود. برد ماشین لباسشویی جزو اصلی‌ترین قطعات این دستگاه محسوب می‌شود و اگر به هر دلیلی خراب شود ماشین لباسشویی نف از کار می افتد.

تعمیر ماشین لباسشویی نف
تعمیر لباسشویی نف

آموزش تعمیرات لباسشویی نف

در مطالب قبلی به تمامی خرابی ها و کد های خطا ماشین لباسشویی اشاره شد. زمانی که ماشین لباسشویی شما به هر دلیل دچار خرابی شد و روشن نشد کافی است کد خطای مربوط به لباسشویی خود را در لیست بالا چک کنید و خرابی ماشین لباسشویی خود را متوجه شوید.

بعد از فهمیدن مشکل ماشین لباسشویی خود شما می توانید به راحتی تعمیر لباسشویی نف را انجام دهید. حتماً قبل از شروع به تعمیر لباسشویی نف خود برق ماشین لباسشویی را قطع کنید و پریز برق را جدا کنید.

این کار برای این است که خطر برق گرفتگی نداشته باشد تا بتوانید با خیال آسوده کار خود را انجام دهید. برای تعمیر ماشین لباسشویی نیاز دارید که پنل بالایی و محافظ ماشین لباسشویی خود را جدا کنید برای این کار بعد از جداسازی و تعمیر حتماً دوباره آن را به طور محکم ببندید و پیچ های آن را خوب سفت کنید.

اگر نتوانستید ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید اصلاً نگران نباشید و با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا بهترین متخصص به محل مورد نظر شما برای تعمیر لباسشویی نف ارسال شود.

تعمیر ماشین لباسشویی نف
تعمیر لباسشویی نف

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی نف

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی چه مقدار است و چه هزینه ای را باید برای ماشین لباسشویی خود بپردازید تا تعمیر شود.

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که به طور کلی نمی‌توان قیمت مشخصی را برای تعمیر ماشین لباسشویی تعیین کرد زیرا ماشین لباسشویی از اجزا و قسمت های زیاد و پیچیده ای تشکیل شده است که هرکدام قیمت متفاوتی دارند.

برای مثال اگر موتور ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد و یا برد ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد چون که این دو قسمتی از مهمترین قطعات ماشین لباسشویی می باشند قیمت آنها متفاوت است و در نتیجه قیمت مشخصی ندارند.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


همچنین زمان تعمیر هم در قیمت گذاری آن دخیل است این یعنی آنکه اگر تعمیر ماشین لباسشویی شما زمانبر باشد و فرد متخصص زمان بیشتری را برای تعمیر لباسشویی شما صرف کند هزینه تعمیر به مراتب بالا خواهد رفت. معمولاً تکنسین های خبره بعد از بررسی ماشین لباسشویی شما می توانند تشخیص دهند که قیمت ماشین لباسشویی و هزینه تعمیر آن چه مقدار است.

تعمیر ماشین لباسشویی نف

شرکت تعمیراتی تعمیر آل باسالها تجربه کاری موفق و درخشان در زمینه تعمیر لباسشویی یکی از بزرگترین شرکت های تعمیراتی برای تعمیر لباسشویی در تهران تبدیل شده است. بهتر است بدانید که این شرکت تعمیراتی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی نف در استان تهران می باشد و شما می توانید با خیال آسوده تمامی خرابی های خود را به این شرکت بسپارید.

تمامی متخصصین شرکت دوره های لازم و پیشرفته تعمیر لباسشویی نف را گذرانده‌اند و می توانند تمامی مشکلات ماشین لباسشویی شما را در کوتاهترین زمان حل کنند. مهم نیست که چه مشکلی برای ماشین لباسشویی شما به وجود آمده است فقط کافی است با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا بهترین متخصص در این حوزه به محل مورد نظر شما در سراسر تهران اعزام شود.

این شرکت با دارا بودن شعبه های فعال در تمامی مناطق تهران به یکی از بزرگترین شرکت های تعمیراتی تبدیل شده است. پس اگر شما ساکن استان تهران هستید و قصد تعمیر ماشین لباسشویی خود را دارید می توانید این کار را به دست تکنسین‌های خبره ما بسپارید.


سرویس لباسشویی نف

سرویس کردن ماشین لباسشویی یکی از مهمترین کارها در نگهداری صحیح و استاندارد ماشین لباسشویی شما می باشد. شما باید حتماً در دوره های مشخص و معین نسبت به سرویس ماشین لباسشویی نف اقدام کنید. در هنگام سرویس ماشین لباسشویی تمامی قطعات داخلی ماشین لباسشویی شما توسط تکنسین های ما بررسی می‌شود و خرابی های احتمالی عیب یابی میشود.

از مهمترین ویژگی ها و مزیت های سرویس کردن ماشین لباسشویی این است که عمر ماشین لباسشویی شما به طور چشمگیری افزایش می یابد و علاوه بر آن کمتر خراب میشود. زیرا در هنگام سرویس ماشین لباسشویی قطعات داخلی به طور دقیق بررسی می‌شود و قطعات پوسیده تعویض می شوند تا هیچ مشکلی برای ماشین لباسشویی شما به وجود نیاید.

علاوه بر آن در هنگام سرویس ماشین لباسشویی متخصصین پمپ تخلیه لباسشویی را هم به طور دقیق بررسی می‌کنند و شلنگ را هم تعویض و تمیز می کنند. شرکت تعمیراتی تعمیر آل خدمات سرویس لباسشویی را هم با کمال میل می پذیرد و برای این کار هم می‌توانید متخصصین ما را باخبر کنید.


سوالات متداول(FAQ)

آیا دیگ لباسشویی شما نمی چرخد؟

 تسمه، کاسه نمد بلبرینگ، دینام و یا اینکه خود دیگ مشکل دارد.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی؟

می‌تواند سیستم برق کشی خراب باشد، برد دستگاه یا موتور دستگاه خراب باشد.

علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی؟

قابل ذکر است در این موارد پمپ تخلیه و یا شیلنگ تخلیه دستگاه مشکل دارد.

علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی چیست؟

علت اتصال بدنه میتواند ارت باشد، موتور سوخته باشد اتصال بدنه بدهد و یا اینکه سیستم برق کشی اتصال دارد.

نتیجه گیری

در این مطلب به طور دقیق به عیب یابی و تعمیر لباسشویی نف و کد ها و ارور های خطای این لباسشویی اشاره شد و همچنین به آموزش آن هم پرداختیم. اگر نتوانستید مشکل ماشین لباسشویی خود را برطرف کنید کافی است با ما در تماس باشید و همچنین می توانید تمامی سوالات خود را در کامنت همین مقاله از ما بپرسید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان آنها را بررسی کنند.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...